facebook

Klinger Turkey

Üretim İstanbul Anadolu politeknikgroup.com

Klinger Turkey İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Klinger Turkey

Politeknik Gruba ait ilk şirket 1976 yılında Ankara’ da kuruldu. Mühendislik ağırlıklı bu şirket zamanla büyük çaplı kompansatörlerin ve elektrostatik filtrelerin imalatına odaklandı. Politeknik Grup 1988’ de İstanbul’ da endüstriyel tip kompansatörlerin üretimi için ikinci bir şirket kurarak yeni üretim tesisini açtı. Yıllık 50.000 adedin üzerinde kompansatör ve 1.200.000 metre esnek metal hortum üreten Politeknik Grup, kuruluşundan bu yana Türkiye sanayisine ve yurtdışında değişik sektörlere hizmet vermektedir. Modern teknolojiye dayalı dizayn ve imalat yöntemlerini kullanan güçlü mühendislik grubu ve eğitimli personeli ile, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Ekim 2016 da Politeknik Metal Körük ve İnter Metal Flex firmalarımıza ait hisselerinin tamamı Avusturya da 1886 yılında kurulmuş olan, dünya genelinde 55 şirketi ve 60 dan fazla imalat, dağıtım ve servis hizmeti olan tesislerinde 2300 den fazla çalışanı bulunan KLINGER GROUP tarafından satın alınmıştır.

Çalışanlara sundukları eğitim olanakları, araştırma geliştirme faaliyetlerine verilen önem, uygulanan kalite politikası ve Klinger topluluğunun yarattığı bilgi paylaşımı ile başarılı ve istikrarlı çalışanlarımızla gücümüze güç katıyoruz.

Klinger Turkey iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Klinger Turkey" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?