facebook

Kobikom Telekomünikasyon Ve Bilişim Hizmetleri

Telekomünikasyon ve Network Bursa kobikom.com

Kobikom Telekomünikasyon Ve Bilişim Hizmetleri İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Kobikom Telekomünikasyon Ve Bilişim Hizmetleri

Telekomünikasyon sektöründe yapılan özelleştirmeden sonra Kobikom Telekomünikasyon A.Ş olarak BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından STH Sabit Telefon Hizmeti kapsamında elektronik haberleşme hizmeti yürütmek, haberleşme altyapısı kurmak ve işletmek üzere ulusal Ularak yetkilendirilmiştir. Firmamız yetkilendirdiği tarihten itibaren Türkiye ve Yurtdışı Telekom Operatörleri ile iş ortaklığı yapıp, ara bağlantılarını tamamlayarak bir çok kurum ve kuruluşlara Ses ve SMS hizmeti sağlamaktadır.

Kobikom Telekomünikasyon Ve Bilişim Hizmetleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kobikom Telekomünikasyon Ve Bilişim Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?