KRİSPY KREME İş Başvurusu

KRİSPY KREME

Krispy Kreme’in kurucusu Vernon Rudolph, 1933 yılında Paducah Kentucky’de, Fransız bir şeften donat mağazası satın alarak işe başladı. Rudolph yalnızca mağazayı değil aynı zamanda hala çok gizli olan mayalı donat tarifini de satın almıştı.

Birkaç hayal kırıklığından sonra, Rudolph ve 2 çalışanı ellerinde kalan son 25 USD ile Winston-Salem’de bir bina kiralayıp, bakkaldan borç aldıkları malzemeyle donat yapmaya koyuldular. Bir süre 1936 model bir Pontiac’la evlere servis yaptılar. Çok geçmeden insanlar üretimin yapıldığı binaya gelip, sıcak ve taze çıkmış donat alıp alamayacaklarını sormaya başladılar. Talep o kadar büyüktü ki, Rudolph ve arkadaşları binanın duvarına bir delik açıp satış yapmaya karar verdiler. Bu yenilik Krispy Kreme’in pencereden satış geleneğinin başlangıcı oldu ve 13 Temmuz 1937 yılında mağazadan satış başlatıldı.

Evlere servisle başlayıp, pencereden sıcak donat satışı ile farklılaşan Krispy Kreme; Türkiye’deki ilk mağazasını Bağdat Caddesi'nde 2009'da açıyor.

Bugün Krispy Kreme, Türkiye'de İş Gıda çatısı altında başta İstanbul olmak üzere üç şehirde toplam 64 şubede sevenlerine tatlı lezzetler sunuyor. Her geçen gün artan şube sayısı ile taze donat lezzetini daha fazla kişiye ulaştırıyor.

KRİSPY KREME İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, KRİSPY KREME firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %80
Mağazacılık / Perakendecilik %20

KRİSPY KREME İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, KRİSPY KREME firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Satış %80
Mağaza Satış %20

KRİSPY KREME İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, KRİSPY KREME firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Ekip Üyesi %80
Mağaza Satış Danışmanı %20

KRİSPY KREME İçin Şehir Dağılımı

KRİSPY KREME firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %60
Ankara %20
Kocaeli %20

KRİSPY KREME iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Krispy Kreme" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur