Lüksteks Oto Döşeme

Tekstil Bursa luksteks.com
Lüksteks Oto Döşeme İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Lüksteks Oto Döşeme

LÜKSTEKS 1987 yılında Kayseri’de kurulmuş olup, 1994 yılından beri faaliyetlerine Bursa’da devam etmektedir. 3500 m2 kapalı, 2000 m2 açık alan üzerindeki tesisinde elliye yakın çalışanıyla otomotiv ve mobilya sektörüne kumaş imalatı ve laminasyon işlemleri ile hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen pazar koşullarını değerlendirerek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en ekonomik biçimde karşılamayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinen firmamız; sürekli gelişim ilkesiyle sektörünün öncüsü olmayı misyon edinmiştir. Lüksteks, bütün süreçlerinde hataları minimize edecek ve ürünlerinde en yüksek verimi sağlayacak bilinçli kadrosu ile müşteri odaklı çalışmayı sürdürüp, geliştireceğini taahhüt etmektedir.

Lüksteks Oto Döşeme iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?