facebook

Mas Ambalaj

Ambalaj ve Kağıt İzmir masambalaj.com.tr

Mas Ambalaj İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Mas Ambalaj

MAS Esnek Ambalaj ve Makina İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“MAS Esnek Ambalaj”) 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 2012 – 2018 yılları arasında Şekerpınar’daki modern üretim tesislerinde, ektrüzyon kaplama ambalaj ürünleri, anti-korozif kimyasallar ve flekso baskı hizmetlerini müşterilerine sunmuştur. 2018 yılında İzmir Torbalı Pancar Organize Sanayi’deki 7,000 metrekarelik yeni üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 yılında gerçekleştirilen yeni yatırımlarla özellikle ekstrüzyon kaplama laminasyon alanında Türkiye’nin öncü oyuncularından biri haline gelmiştir. MAS Esnek Ambalaj özellikle ana üretim konusu olan yüksek kaliteli ekstrüzyon polietilen kaplama/laminasyon alanında uzmanlaşmıştır.

Mas Ambalaj iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mas Ambalaj" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?