Medicana Sağlık Grubu

Medicana Sağlık Grubu İş Başvurusu

Medicana Sağlık Grubu

Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılında faaliyete başlayarak deneyimli ve uzman kadrosu, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve sağlık sektöründe yarattığı fark ile ön plana çıkmaktadır. Grup, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa'da 12 hastane ve 2 tıp merkeziyle Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Onkoloji, onkolojik cerrahi, organ nakli, kemik iliği nakli, beyin cerrahisi, tüp bebek, genetik, kalp ve damar cerrahisi, ortopedi ve travmatoloji, obezite cerrahisi gibi birçok branşta faaliyet göstermektedir. Grubun multidisipliner branş yapısı, uzman hekimleri, hemşireleri ve sağlık çalışanlarıyla yılda 4,5 milyondan fazla hastaya dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Medicana Sağlık Grubu'nun hastaneleri şunlardır: Medicana Avcılar (1995), Medicana Çamlıca (1999), Medicana Bahçelievler (2003), Medicana International İstanbul (2008), Medicana International Ankara (2008), Medicana International Samsun (2011), Medicana Konya (2012), Medicana Sivas (2015), Medicana Çamlıca Tıp Merkezi (2015), Medicana Kadıköy (2017), Medicana Bursa (2018), Medicana International İzmir (2020), Medicana Ataşehir (2021) ve Medicana Çeşme (2022).

Medicana Grubu, sağlık sektörünün yanı sıra eğitim sektörüne de yatırım yapmaktadır. 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde "Bireyin Bütününü Eğitmek" anlayışıyla Medicana Eğitim Grubu'nu kurmuş ve MBA (Modern Bilimler Akademisi) okullarını açmıştır. MBA okulları İstanbul, Bursa ve Ankara gibi illerde 13 kampüs ile anaokulundan liseye kesintisiz eğitim sunmaktadır.

Ayrıca, 2019-2020 akademik eğitim yılında Fenerbahçe Üniversitesi'ni eğitime açarak yüksek öğrenim alanında da yatırım yapmıştır. Grup, 2022-2023 yıllarında Türkiye ve uluslararası platformda açmayı planladığı yeni hastaneler ile daha geniş kitlelere kaliteli ve bütüncül sağlık hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Medicana Sağlık Grubu İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Medicana Sağlık Grubu firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Sağlık / Hastane %100

Medicana Sağlık Grubu İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Medicana Sağlık Grubu firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Hastane %100

Medicana Sağlık Grubu İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Medicana Sağlık Grubu firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Hemşire %100

Medicana Sağlık Grubu İçin Şehir Dağılımı

Medicana Sağlık Grubu firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %28.6
İstanbul Avrupa %28.6
Ankara %14.3
Bursa %14.3
İzmir %14.3

Medicana Sağlık Grubu iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Medicana Sağlık Grubu" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur