Mng Kargo İş İlanları

Mng Kargo İş Başvurusu

Mng Kargo

Ekim 2023 itibarıyla dünyanın en büyük lojistik şirketlerinden DHL Group ailesine dahil olan MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220’den fazla ülkede, günde 600 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin öncü kargo şirketleri arasında yer almaktadır.

850’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 29 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 10.000’in üzerinde çalışanı ve 4.100’den fazla kara taşıma aracıyla hizmet sunmaya devam eden MNG Kargo, DHL eCommerce birikimi ve liderliği altında yatırımları ile güçlenmeye ve taşımacılık sektörüne değer katmaya devam etmektedir.

Sektörde ilk Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketi olan MNG Kargo, bu teknoloji sayesinde saatte 86 binden fazla gönderiyi yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

MNG Kargo’nun sektördeki yirmi yıllık deneyimi, teknolojik altyapısı, güçlü itibarı ve en önemli varlığı olan insan kaynağı, DHL’in temel değerleri, güçlü servis ağı, sürdürülebilir, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla birleşerek taşımacılık sektörüne önemli katkılar sunmaya devam edecektir.

Mng Kargo İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Mng Kargo firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Kargo %40.6
Diğer %30.5
Lojistik %19.5
Nakliyat / Taşımacılık %9.4

Mng Kargo İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Mng Kargo firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Kargo %60.5
Lojistik %15.8
Şube %12.5
Müşteri Hizmetleri %9.2
İdari İşler %0.7
Diğer %1.3

Mng Kargo İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Mng Kargo firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Eleman %36.1
Kurye %32.8
Şoför %18.9
Ekip Üyesi %9.8
Vasıfsız Eleman %1.6
Diğer %0.8

Mng Kargo İçin Şehir Dağılımı

Mng Kargo firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %25
İzmir %18.8
Kocaeli %7
Ankara %5.5
İstanbul Anadolu %5.5
Diğer %38.3

Mng Kargo iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Mng Kargo" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur