facebook

Ömür Matbaacılık

Ambalaj ve Kağıt İstanbul Avrupa

Ömür Matbaacılık İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Ömür Matbaacılık

ÖMÜR-TARİHÇE
1981 yılında Cağaloğlu’nda kurulan Ömür Matbaacılık 1995 yılında Anonim Şirket hüviyetini kazanmıştır. 2006 yılında Beylikdüzü Haramidere Beysan Sanayi Sitesine taşınan Ömür Matbaacılık A.Ş kurulduğu tarihten bu yana her geçen yılı kendine bir tecrübe yılı olarak kabul eden, gençlik heyecanı ve dinamizmine bu tecrübeyi ve deneyimlerini de ilave edip sektöründeki konumunu güçlendirerek, ülke sanayine hizmet etmektedir.

Bugün Firmamız ; 7100 m2’lik alanda 200’e yakın eğitimli ve uzman personeliyle, geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile, müşterilerine en iyi şekilde hizmet verme ilkesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

“Baskı öncesi” , “Baskı” ve “Baskı sonrası” aşamalarında dünya teknolojisinin geldiği noktayı devamlı takip etmek ve makine parkurunu sürekli yenilemek sureti ile hem müşterilerinin daha kaliteli hizmet almalarını sağlamakta , hem de müşterilerinden talep gelmeden önce oluşacak ihtiyaçlara göre teknik altyapısını hazırlayarak “yol gösteren” de olmaktadır.

Ömür Matbaacılık A.Ş üretimini; broşür,katalog,kuşe çıkartmalar, dönkartlar, ayaklı panolar, afiş, kağıt poşetler, takvim, ajandalar, dosya, bloknot, kurumsal kimlik evrakları ( kartvizit, antetli kağıt, zarflar, fatura ve irsaliyeler, tahsilat makbuzu v.s. ) üzerine yoğunlaştırmıştır. Ayrıca; firmamız bünyesinde yer alan UV baskı sistemi ile PVC malzemeye de baskı yapılmaktadır.

Kazancını kendi iş kolundaki yatırımlara yönelterek büyümeyi ilke edinen firmamız, 2000 yılında rulo etiket alanında faaliyet gösteren Ömür Etiket Ambalaj A.Ş ‘yi kurmuştur. 60’ı aşan personeli ve son teknoloji makine yatırımları ile yapışkanlı, yapışkansız her türlü etiket üretiminde hizmet veren firma sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden büyüyen şirketimizin , müşterilerimizden gelen yorumlarına dayanarak övgüyle ifade edebiliriz ki ; sektörde aldığı işi , “Zamanında” teslim eden ender şirketlerden biri olmak bizi daha fazla çalışarak bu olumlu yanımızı koruma ve geliştirmeye itmektedir.

Çeyrek asırı geçen süre içinde firma olarak daima doğru, dürüst ve her konuda kaliteli olmaya özen gösterdik. Başarılarımızı gelecekteki başarılarımız için merdiven yaptık. Hep aile olmaya çalıştık ve ailemizle gurur duyuyoruz.

Ömür Matbaacılık iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ömür Matbaacılık" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?