Orbital Global

E-Ticaret İstanbul Anadolu

Orbital Global İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Orbital Global

Entellektüel fikirleri olan genç iş gücünü, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir alt yapı ile buluşturarak hayata geçirilen bir dış ticaret ve e-ticaret firmasıdır. 2003 yilindan beri hizmet vermektedir.

Orbital Global, küreselleşme ve teknolojinin tüm avantajlarını beraber kullanarak e ticaret ve dış ticaret uzerine uzmanlasmistir. Hedefi olan uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak icin yola çıkmıştır.

Konusunda uzmanlaşmış ekibiyle, Uzak Doğu’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında bulunan uluslararası e-ticaret ağı içerisinde urun tedarik etmektir. Bu bakımdan dünyanın çeşitli pazarlarında hem kendi markalarını hem de satisini yaptıgı diğer markaları en kısa zamanda tedarik etmeye çalışır.

Bu bağlamda doğru stratejiler üretip, yeni fikirler, markalar ve platformlar geliştirerek, yüksek karlılık ve surdurulebilirlik ile sektör liderliğine ulaşmayı hedeflemektedir.

Orbital Global iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Orbital Global" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?