Orbital Global

E-Ticaret İstanbul Anadolu
Orbital Global İş İlanları
Firmanın aktif iş ilanı yok.
Hakkında

Orbital Global

Entellektüel fikirleri olan genç iş gücünü, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir alt yapı ile buluşturarak hayata geçirilen bir dış ticaret ve e-ticaret firmasıdır. 2003 yilindan beri hizmet vermektedir.

Orbital Global, küreselleşme ve teknolojinin tüm avantajlarını beraber kullanarak e ticaret ve dış ticaret uzerine uzmanlasmistir. Hedefi olan uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak icin yola çıkmıştır.

Konusunda uzmanlaşmış ekibiyle, Uzak Doğu’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında bulunan uluslararası e-ticaret ağı içerisinde urun tedarik etmektir. Bu bakımdan dünyanın çeşitli pazarlarında hem kendi markalarını hem de satisini yaptıgı diğer markaları en kısa zamanda tedarik etmeye çalışır.

Bu bağlamda doğru stratejiler üretip, yeni fikirler, markalar ve platformlar geliştirerek, yüksek karlılık ve surdurulebilirlik ile sektör liderliğine ulaşmayı hedeflemektedir.

Orbital Global iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?