facebook

Orkun Şirketler Grubu

İş İlanları

Hakkında

Orkun Şirketler Grubu

HAKKIMIZDA

ORKUN ŞİRKETLER GRUBU güvenlikten temizliğe, teknik hizmetlerden sosyal tesis işletmeciliğine kadar “çağdaş yaşam ve bina yönetimi” alanının her kademesinde yüksek kalitede hizmet sunan güçlü bir kuruluştur.
Her türlü bina, apartman, site, villa, rezidans, ofis, alışveriş merkezi, f itness ve spor merkezleri için profesyonel tesis yönetimi ve yüksek kaliteli entegre hizmeti vermektedir. Bir yaşam alanının ihtiyaç duyduğu iç ve dış temizlikten bina otomasyonuna, elektronik güvenlik sistemlerinden özel güvenlik sistemine kadar bir çok alanda bu ihtiyaçları tek elden verilmesini, hizmetin etkinliğini artırmanın yanında işletme maliyetlerinde de önemli tasarruf sağlayarak hizmet verdiği müşterilerine bu farkı yaşatmaktadır.
Hizmet verdiği site, iş merkezi vb. projelerde teknik yönetim, önleyici bakım ve onarım, teknik sistem- lerin kurulması ve işletilmesi, özel güvenlik hizmetleri, iç ve dış temizlik, haşere kontrolü, peyzaj ve bahçecilik, bütçe ve finans yönetimi, kontrat yönetimi, hukuk işleri, kira yönetimi, danışmanlık, enerji yönetimi, bina otomasyonu, elektronik güvenlik sistemleri gibi çok çeşitli entegre tesis hizmetleri yerine getirmektedir.
ORKUN ŞİRKETLER GRUBU, profesyonel yönetim kadrosunda uzmanlaşmış kadrosu ve bilgi birikimi ile sektöründe öncü kuruluşlardan biridir. Siteye uygun düzenlenmiş aidat programı ile muhasebesel konularda sorunsuz hizmet vermeyi, site için düzenlenen web sitesi ile idari ve mali süreçleri kat malikleri ile şeffaf bir şekilde paylaşmayı ilke edinmiştir.
ORKUN ŞİRKETLER GRUBU güvenlik, temizlik ve teknik kadroyu kendi bünyesinde istihdam ederek birimler arasındaki koordinasyon kopukluğunun önüne geçmeyi hedeflemiştir.
Özetle, ORKUN ŞİRKETLER GRUBU profesyonel bina yönetimi konusunda çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Orkun Şirketler Grubu iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Orkun Şirketler Grubu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?