Özen Grup İş İlanları

Özen Grup İş Başvurusu

Özen Grup

Özen Grup, 40 yıla yakın gıda perakendeciliği tecrübesiyle, ilk süpermarket formatındaki mağazasını 1996 yılında İstanbul'da Onur adı ile açmıştır.
Bugün İstanbul, Trakya ve Kuzey Marmara’da 160'a yaklaşan Onur mağazası ile yılda 70.000.000 müşteriye 104.000 metrekare net satış alanı ile hizmet veriyoruz. 18.000 metrekarelik Hadımköy ve 9.500 metrekarelik Bademli lojistik merkezleri ve tüm diğer lojistik alanlarımız ile 40.200 metrekare lojistik alanına ulaşmış durumdayız. Filoport markamızın lojistik ağı, siz değerli alışverişçilerimize tarladan taze toplanan meyve ve sebzeleri en geç 18 saatte ulaştırma hedefimizin güvencesi.
Türkiye istihdamına toplam 5000’e yakın personeli ile katkıda bulunan, Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Onur Market, her gün ilk günkü heyecanla Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor ve tüm alışverişçilerimize, arkasında durmak için azami ÖZEN gösterdiğimiz ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜNÜ VERİYORUZ…

Özen Grup İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Özen Grup firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Mağazacılık / Perakendecilik %82.4
Gıda %11.8
Üretim %5.9

Özen Grup İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Özen Grup firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Depo %25
Gıda %25
Mağaza %16.7
Perakende %16.7
Üretim %8.3
Diğer %8.3

Özen Grup İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Özen Grup firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Eleman %17.6
Mağaza Personeli %11.8
Mağaza Müdürü %5.9
Paketleme Elemanı %5.9
Mağaza Müdür Yardımcısı %5.9
Diğer %52.9

Özen Grup İçin Şehir Dağılımı

Özen Grup firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %58.8
Bursa %41.2

Özen Grup iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Özen Grup" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur