facebook

OZON GİYİM DEFACTO

Tekstil İstanbul Avrupa ozontekstil.com.tr

OZON GİYİM DEFACTO İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

OZON GİYİM DEFACTO

2003 yılında pazara girerek 2004 yılında mağazacılıkla ilgili çalışmalara başlayan DeFacto başından itibaren gerek logosu gerek renkleriyle Akdenizli bir marka olma fikri ile yola çıktı. Kendisini "Akdeniz modasının Dünyada ve Türkiye'deki öncü markası" olarak konumlandıran DeFacto, Türkiye'nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiş bulunuyor.

DeFacto günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Akdeniz insanının "rahatlığı ön planda olan yaşam tarzına" hitap eden şirketimiz, kaliteli insan kaynağına verdiği önem ve benimsediği koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye'nin dünyadaki saygın bir markası olma hedefiyle her geçen gün pazar payını artırıyor. Modayı uygun fiyata satma politikası ile olduğu kadar yaygınlığı ile de 'rahat ulaşılabilir' bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor...
Kapaklı/Tekirdağ lokasyonunda bulunan ve yaklaşık 100.000 m2 alanda kurulu olan manuel ve akıllı depolarımız ile lojistik süreçlerini yürütüyoruz…

Vizyonumuz
«Wow!» dedirten global bir moda markası olacağız.

Misyonumuz
Mutluluk için lüksü ulaşılabilir hale getiririz.

Değerlerimiz
◇ Biz Akdenizli gerçek bir aileyiz.
◇ Doğru ve açık sözlüyüz, insanlara güveniriz.
◇ Yaşamı kolaylaştırır, sürekli gelişir.
◇ Ekonomik yaşar, hızlı koşarız.

OZON GİYİM DEFACTO iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Ozon Giyim Defacto" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?