PETROL OFİSİ A. Ş. İş İlanları

PETROL OFİSİ A. Ş. İş Başvurusu

PETROL OFİSİ A. Ş.

Ülke geneli ve yakın coğrafyaya hava, deniz ve kara araçlarında ihtiyaç duyulan tüm yakıt çeşitlerini sağlayabilen tek grup olarak Türkiye’nin en büyük 5 özel şirketi arasında yer alıyoruz.

Türkiye’nin lider akaryakıt ve madeni yağ şirketi olarak; en yüksek teknoloji ile donatılmış üretim ve dolum hatları, ülkemizin tüm ağır sanayi ve üretim tesislerine, lojistik, inşaat, madencilik ve denizcilik sektörlerine ürün ve hizmet sağlamak için durmaksızın çalışıyoruz.

1941’den bu yana faaliyet gösterdiğimiz enerji alanında Türkiye’nin en geniş akaryakıt istasyon ağına sahip olup aynı zamanda on binlerce kişiye istihdam sağlıyoruz. 2022 itibarıyla 200 milyar TL’yi aşan ciromuzla bölgesel bir güç olarak hareket eden dev bir enerji altyapı grubu konumundayız.

1950’yi aşkın istasyon, 8 akaryakıt terminali, 18 havaalanı ikmal ünitesi, 1 LPG terminali, yılda çeyrek milyon uçağa yakıt ikmali, 1 milyon metreküplük yakıt depolama kapasitesi ile sektöre liderlik ederken; Kocaeli’deki 162 bin metrekare üzerine kurulu Madeni Yağ Fabrikamız sayesinde Türkiye’nin hem madeni yağ ihtiyacının yarısını karşılıyor ve hem de yakın coğrafyanın en kapsamlı teknoloji merkezi POTEM sayesinde 4 kıtada 33 ülkeye ihracat yapıyoruz.

PETROL OFİSİ A. Ş. İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, PETROL OFİSİ A. Ş. firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Petrol ve Petrol Ürünleri %67.5
Hizmet %17.5
Madencilik %12.5
Diğer %2.5

PETROL OFİSİ A. Ş. İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, PETROL OFİSİ A. Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Aktif Satış %50
Satış %37.5
Otomotiv %10
Dağıtım %2.5

PETROL OFİSİ A. Ş. İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, PETROL OFİSİ A. Ş. firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Akaryakıt Pompa Görevlisi %73.2
Market Elemanı %12.2
Akaryakıt İstasyonu Servis Elemanı %12.2
Satış Destek Personeli %2.4

PETROL OFİSİ A. Ş. İçin Şehir Dağılımı

PETROL OFİSİ A. Ş. firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Anadolu %31.3
Tekirdağ %8.3
Konya %6.3
İstanbul Avrupa %6.3
Aydın %4.2
Diğer %43.8

PETROL OFİSİ A. Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Petrol Ofisi A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur