Point Hotel Barbaros İş Başvurusu

Point Hotel Barbaros

1989'dan beri şehir otelciliğine yaptığı yatırımlar ile sektördeki etkinliğini arttıran Özbek Turizm, İstanbul'da Nippon Hotel, Point Hotel Taksim, Point Hotel Barbaros ve 2015'de yine Taksim'de hizmete girecek yatırımları ile yaklaşık 1000 kişilik bir istihdam yaratıyor.

Son olarak 2013 yılında ‘Point Hotel Management' şirketiyle otel işletmeciliğine de adım atan grup artık sadece kendi tesislerini değil, turizm yatırımcılarının tesislerini de işletmek sureti ile faaliyetlerine Point Hotel markası altında devam ediyor. 25 yıllık tecrübesini kullanarak İstanbul ve Anadolu'daki turizm yatırımlarının işletmecisi olmayı hedefleyen Point Hotel Management (PHM), uluslararası işletme standartlarına ulaşarak yatırımcılara, bu ülkenin insanları olarak ayağı yere basan ve kar marjı yüksek işletme modelleri sunabiliyor

Point Hotel Barbaros İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Point Hotel Barbaros firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Turizm %100

Point Hotel Barbaros İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Point Hotel Barbaros firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Servis %100

Point Hotel Barbaros İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Point Hotel Barbaros firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Komi %50
Vale %50

Point Hotel Barbaros İçin Şehir Dağılımı

Point Hotel Barbaros firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Point Hotel Barbaros iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Point Hotel Barbaros" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur