Randstad Search and Selection

Randstad Search and Selection İş İlanları

Randstad Search and Selection İş Başvurusu

Randstad Search and Selection

Randstad 4.473 şube ve 29.750 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 597,400 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinden biridir.Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan Randstad'ın 2015 yılı cirosu 19.2 milyar Euro'dur. Randstad, Türkiye pazarında 2006’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Bu pazarda dönemsel ve kalıcı seçme-yerleştirme hizmetleri, İK danışmanlık hizmetleri, on-site destek, değerlendirme ve geliştirme merkezi, İK proje hizmetleri ve bordroloma çözümleri sunmaktadır. Randstad Türkiye uzmanlaştığı birimler de profesyonel işe yerleştirme yapmaktadır; - Mühendislik - Finans - Satış ve Pazarlama - Teknoloji

Randstad Search and Selection, Türkiye İş Kurumu’nun 03.12.2015 tarih ve 191 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Randstad Search and Selection İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Randstad Search and Selection firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Üretim %22.2
Kimya %14.8
Otomotiv %14.8
Gıda %11.1
İmalat %7.4
Diğer %29.6

Randstad Search and Selection İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Randstad Search and Selection firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Üretim %55.6
Depo %11.1
Otel %7.4
Kalite %7.4
Kaynak %3.7
Diğer %14.8

Randstad Search and Selection İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Randstad Search and Selection firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Üretim Elemanı %16.7
Forklift Operatörü %11.1
Depo Elemanı %11.1
Gazaltı Kaynakçısı %11.1
Kalite Kontrol Elemanı %11.1
Diğer %38.9

Randstad Search and Selection İçin Şehir Dağılımı

Randstad Search and Selection firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kocaeli %28.6
Bursa %17.9
İstanbul Anadolu %17.9
Yalova %7.1
İstanbul Avrupa %7.1
Diğer %21.4

Randstad Search and Selection iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Randstad Search And Selection" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur