facebook

REKA BİTKİSEL YAĞLAR

Gıda Tekirdağ

REKA BİTKİSEL YAĞLAR İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

REKA BİTKİSEL YAĞLAR

Reka Bitkisel Yağlar San. ve Tic. A.Ş.
Reka A.Ş; Nisan 2010 tarihinde kurulmuştur. Ağustos 2017 tarihi itibariyle çoğunluk hisseleri Tül Gıda San ve Tic A.Ş’ye geçmiştir. Şirket’in Sermayesi 100.000.000 TL’ e yükseltilmiştir.
Reka A.Ş’nin ana iştigal konusu yemeklik bitkisel yağların üretim, ve dağıtımıdır. Ülkemizin en önemli markalarına üretim yapmaktadır.
Reka A.Ş; Tekirdağ Muratlı ilçesinde Kasım 2010 yılında almış olduğu araziye Türkiye’nin en büyük Bitkisel Yağ tesisini kurmuştur.
Tekirdağ ili, Muratlı ilçesi Muratlı Organize Bölgesi sınırları içindedir 190.000 m² açık ve kapalı 50.000 m² kapalı alana sahiptir.
1400 ton yağlı tohum işletme, 500 ton bitkisel yağ rafine, ve dolum kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük entegre fabrikasıdır.
Trakya yöresinde yetişen Ayçiçek ve Kolza tohumlarının en büyük alıcılarından biridir.
Tesisimiz Tekirdağ limana 24km uzaklıktadır.

REKA BİTKİSEL YAĞLAR iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Reka Bitkisel Yağlar" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?