facebook

Rem Market

Mağazacılık / Perakendecilik İstanbul Anadolu remmarket.com

Rem Market İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Rem Market

Şirketimiz 1992 yılında, Türkiye' deki Hipermarket ve Zincir Mağazalara gıda dışı ürünler tedarik eden üretici ve ithalatçı bir firma olarak, İstanbul'da kurulmuştur.
18.06.2004 tarihinden beri, Rem Market Ürünleri Üretim ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile hizmet vermektedir.
Şu an İçerenköy'de 4 katlı merkez ofisi, 3000 metrekare kapalı deposu ve 30 kişilik uzman personel kadrosuyla, müşterilerinden aldığı destek ve çalışma azmiyle güçlü bir konuma gelmiştir.
1200' ü aşan ürün portföyü ile sektöründe Türkiye' nin en büyük zincir mağaza tedarikçilerinden biri durumuna gelen REM MARKET, ürünlerini ilk elden, aracısız pazarlamaktadır.

Genel Ürün Portföyümüz
Şirketimiz, Bahçe Mobilyaları ve Aksesuarları, Güvenlik Sistemleri, Kamp Malzemeleri ve Plaj Ürünleri, Banyo ve Mutfak Aksesuarları, Züccaciye, Ev Gereçleri, Aydınlatma Ürünleri, Oto Aksesuarları gibi bir çok gıda dışı ürün gruplarında pazarlama ve satış yapmakla beraber, yeni ürün araştırmalarına da sürekli devam etmektedir

İthalat
İthalat konusunda uzman kadrosu ile tüm yenilikleri takip ederek müşterilerine danışmanlık hizmeti sağladığı gibi, müşterilerinin ihtiyaç duydukları noktada direkt ithalat da gerçekleştirmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz
Sürdürülebilir başarı için yenilikleri sürekli takip edip ürün çeşitliliğini arttırarak lider firma olma vizyonuyla geleceğe bakıyoruz. Faaliyette bulunduğumuz alanlara sürekli yatırım yaparak hep daha ileriye gitmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışına en uygun çözümler üretmeyi, verimli işbirliğini sürekli kılmayı, çevre ve topluma karşı her zaman sorumlulukla davranmayı görev biliyoruz.

Rem Market iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Rem Market" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?