Remak Redüktör İş Başvurusu

Remak Redüktör

Şirketimiz uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen kurumsal yapısı oluşmuş redüktör ve dişli kutusu üreticilerinden bir tanesidir.

Toplam kalite misyonu içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler, mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş bir süreç içerisinde üretilmektedir.

Ürünlerimiz özellikle Orta Doğu, Doğu Avrupa ,Türki Devletleri ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere 27 ülkeye ihraç edilmektedir.

Bunun yanı sıra her geçen gün geliştirdiğimiz bir çok yeni dizayn ile farklı sektörler için de değişik tip redüktörler üretmekteyiz.

Remak Redüktör İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Remak Redüktör firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Makine %60
İmalat %20
Üretim %20

Remak Redüktör İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Remak Redüktör firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Metal %40
Kalite Kontrol / Güvence %20
Montaj %20
Sevkiyat / Stok %20

Remak Redüktör İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Remak Redüktör firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Operatör %20
Cnc Operatörü %20
Sevkiyat Elemanı %20
Kalite Kontrol Elemanı %20
Montaj Elemanı %20

Remak Redüktör İçin Şehir Dağılımı

Remak Redüktör firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İzmir %100

Remak Redüktör iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Remak Redüktör" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur