facebook

Revomac Makine

İmalat İstanbul Avrupa revomac.com.tr

Revomac Makine İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Hakkında

Revomac Makine

Revomac, 2012 yılının Mart ayında sektörün önde gelen müşterileriyle yakın ilişkide olan teknik personelin, sadece sektöre özel tüm yenileme ve bakım hizmetlerini tek elden çözümlemek üzere bir araya gelerek oluşturduğu bir platform olarak kurulmuştur. Genel olarak üreticilerin teknik servisiyle çözüm almaya çalışılan Türk sektöründe Revomac üretici ya da markadan bağımsız sektöre özel çözüm sunan tek servis firmasıdır.

Türkiye’nin lider converting equipment firmalarında hem yerel hem uluslararası alanda tasarım, üretim, kurulum, eğitim ve teknik servis konularında 15 yılı aşkın deneyimi olan personelimiz, Türkiye’deki ambalaj sektörünün tarihi göz önüne alındığında en yüksek deneyime sahip ekibi oluşturmaktadır.

Revomac servise başladığı günden bu yana 100’ü aşkın müşteriye irili ufaklı sorunlarının çözümü konusunda başarıyla hizmet vermiştir.

Revomac sunduğu hizmetleri uygulamanın ötesinde tüm yenileme ve bakım ihtiyaçları için tedarik ihtiyaçlarını da bünyesinde çözümleyerek tam servis vermeyi amaçlamaktadır.

Bu nedenle hem converting equipment sektörü hakkındaki güncel gelişmeleri yakinen takip etmekte hem de bu gelişmeleri müşterilerine sunabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Revomac Makine iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Revomac Makine" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?