Rossmann İş İlanları

Rossmann İş Başvurusu

Rossmann

Merkezi Almanya Hannover'de yer alan Rossmann, 1972 yılında kurulmuş, Drogeriemarkt konseptine sahip mağazalar zinciridir. Almanya’nın perakende devlerinden biri olan Rossmann, kuruluşundan itibaren büyüme stratejisini istikrarlı şekilde sürdürmüş; açtığı yeni mağazaların yanı sıra şirket alımlarıyla da bu stratejisini desteklemiştir.
Bugün Almanya dışında Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Arnavutluk ve Türkiye’de de faaliyet göstermekte olan Rossmann, Türkiye’ye 2010 yılında yatırım kararı almış; İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere farklı illerde 90’dan fazla mağaza ile faaliyet göstermektedir.
Kendine has konsepte sahip olan Rossmann mağazalarında; cilt bakım, ağız bakım, saç bakım, bebek bakım, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorilerinde olmak üzere yaklaşık 17.000 çeşit ürün barındırmaktadır. Tanınmış marka ve ürünleri müşterilerine uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Rossmann, Rossmann Kalite Markaları (RQM) diye tanımladığı, kendisine ait marka ve bu markalara bağlı 3000 civarında ürünü de tüketicinin kullanımına sunmaktadır.
Şirketimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.rossmann.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Rossmann İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Rossmann firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Mağazacılık / Perakendecilik %97.3
Kozmetik %2.7

Rossmann İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Rossmann firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Mağaza Satış %71.4
Kişisel Bakım %25.7
Satış %2.9

Rossmann İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Rossmann firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Mağaza Satış Danışmanı %54.5
Satış Danışmanı %45.5

Rossmann İçin Şehir Dağılımı

Rossmann firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Ankara %27
İstanbul Avrupa %24.3
Bursa %13.5
İzmir %10.8
İstanbul Anadolu %10.8
Diğer %13.5

Rossmann iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Rossmann" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur