Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri İş Başvurusu

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri

RÜZGAR GROUP ÖZEL GÜVENLİK, DANŞMANLIK ve TEMİZLİK HİZMETLERİ, 16 Aralık 2019 tarihinde kurulmuştur. Temel amacı, kişisel ve kurumsal koruma ve güvenlik hizmetlerini etkili bir şekilde sunarak terörizm, hırsızlık, bilginin kötüye kullanılması, mali bilgilerin suistimali ve benzeri güvenlik açısından risk oluşturan tehditlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktır. RÜZGAR GROUP, uzman kadrosu ve etkin yönetim anlayışıyla müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Amacı, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, güvenlik sektöründeki en son teknolojileri ve en iyi uygulamaları takip ederek ve çalışanlarının eğitimine özen göstererek sektörde lider olmaktır.

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Güvenlik %66.7
Temizlik %33.3

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Güvenlik %66.7
Temizlik %33.3

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Güvenlik Görevlisi %66.7
Temizlik Görevlisi %33.3

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri İçin Şehir Dağılımı

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %100

Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Rüzgar Özel Güvenlik Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur