Schafer İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Schafer İş Başvurusu

Schafer

Schafer, Türkiye'deki züccaciye sektöründe saygın ve köklü bir kurum olmanın yanı sıra özgün tasarım anlayışıyla küresel bir marka olma hedefiyle ilerleyen bir şirkettir. Aslan Ticaret'in 25 yıllık sektör birikimiyle 2004 yılında kurulan Schafer, 10 ürün hattıyla başladığı yolculuğunda bugün 5 farklı kategoride yüzlerce ürün sunmaktadır.

Yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla bir araya getirme taahhüdüyle bilinen Schafer, gelişmiş tasarım ve üretim süreçleriyle tanınır ve konsept mağazalar, çok katlı alışveriş merkezleri ve uluslararası pazarlar gibi birçok yerde faaliyet gösterir. 2015 yılında, sektöründe en gelişmiş entegre binalardan biri olan 30.000 metrekarelik Beylikdüzü'ndeki yeni genel merkezine taşınmıştır.

Schafer, kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra, iletişim kampanyaları ve özellikle kadınlara yönelik sosyal sorumluluk projeleriyle de fark yaratmayı hedefler. Yenilikçi ve cesur girişimleriyle yabancı pazarlarda önemli bir oyuncu haline gelen Schafer, hızlı büyüme potansiyeli, yüksek kalite standartları ve pazarlama stratejileriyle birlikte yerel pazarın ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun ürünler geliştirebilme gücüyle gelecekte küresel bir marka olmak için güçlü bir adaydır.

Schafer iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Schafer" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur