facebook

Semak Matik

Makine İstanbul Avrupa semakmatik.com

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Semak Matik

Hakkımızda
1998 yılında kurulan SEMAKMATİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 14 yılı aşkın süre boyunca sektörümüzün , pnömatik malzemelerin satışı – projelendirilmesi ve eğitimi konularında hizmet veren önemli firmalarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz değer , ithal ürünlerimizin kalitesi , satış sonrası ve teknik hizmetlerimizin sürekliliği , kendi markamızı oluşturmamız konusunda bizleri cesaretlendirmiş ; Çok değer verdiğimiz , bayilerimiz , makine imalatçısı firmalarımız , yurtdışı satıcılarımız SEMAKMATIC markasını ciddi şekilde benimsemiş ve sahiplenmişlerdir.

Otomotiv sektörünü yakından takip eden firmamız , kamyon , treyler ve toplu taşıma araçlarının ihtiyacı olan, havalı fren - süspansiyon bağlantı elemanları ve hortumları konusundaki mobil pnömatik ürünlerin montaj ve proje hizmetlerini bünyesine katarak önümüzdeki yıllara daha emin ve daha güvenli adımlar ile yürüyeceğini tüm dostlarına kanıtlamıştır.

Semak Matik iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Semak Matik" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?