SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ İş İlanları

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ İş Başvurusu

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ

Sendeo olarak hikayemiz, içinde başarılı bir kurum içi girişimcilik öyküsü barındırıyor. Cesur, dinamik ve yenilikçi bir bakış açısıyla 2021 yılında kargo ve lojistik sektörüne yenilikçi çözümler ve hizmetler getirmek amacıyla yola çıktık.

Aygaz'ın geniş bayi ağı ve Koç Topluluğu'nun yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla uyumlu bir şekilde, "Türkiye'nin En Büyük Dağıtım ve Teslimat Merkezi"ni kurmayı hedefliyoruz. Ülkemizde e-ticaretin yükselen trendleri arasında yer alan "Son Nokta Teslimatı" konusunda önemli bir rol üstlenmeyi ve yenilikçi hizmetlerimizle fark yaratmayı amaçlıyoruz.

Hızla büyüyen ekibimiz ve genişleyen operasyonlarımız sayesinde kısa sürede Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermeye başladık.

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Kargo %68.3
Dağıtım %16.8
Lojistik %14.9

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Kargo %50.9
Acente %19.3
Dağıtım %14.9
Depo %8.7
Lojistik %1.9
Diğer %4.3

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kurye %50.7
Kargo Elemanı %27.9
Depo Elemanı %9.6
Esnaf Kurye %1.5
Kargo Operatörü %1.5
Diğer %8.8

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ İçin Şehir Dağılımı

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %20.8
İstanbul Anadolu %8.9
Bursa %7.7
İzmir %5.4
Antalya %4.8
Diğer %52.4

SENDEO DAĞITIM HİZMETLERİ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sendeo Dağıtım Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur