Sesa Group

Savunma / Güvenlik İstanbul Avrupa sesagroup.com.tr
Sesa Group İş İlanları
Hakkında

Sesa Group

Büyük bir öz veri gösterilerek merkezı İstanbul da olmak üzere 2013 Mayıs ayında kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır.
Gösterdiği bir cok başarılı,yenilikçi ve örnek hizmetleri sayesinde, her geçen gün sağlam adımlarla büyümeye devam etmiştir.

Firmamızın girişimcilik ruhu sayesinde de farklı sektörlerde tecrübeler edinmıstir. İlk olarak sektorlerınde başarılı, konularında uzman yöneticiler ile bir araya gelerek oluşturdukları yönetim kadrosu ile başlangıç da güvenlik sektörü olmak üzere hemen ardından başlayan Güvenlik içi eğitim, Valet parking, Temizlik, Teknik konularında da değerli başarılar kazanarak müşteri memnuniyetinin tek amacı olduğunu bir kez daha göstererek bu koşulları ‘’ SeSa Group’’ ailesi olarak ilke edinilmişdir.

Sesa Group iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?