SÜRAT KARGO İş İlanları

SÜRAT KARGO İş Başvurusu

SÜRAT KARGO

2003 yılının Temmuz ayında kurulan Sürat Kargo 2021 yılı itibariyle Port Kargo ve Lojistik A.Ş. çatısı altına girmiştir. Kısa süre içerisinde işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli oyuncuları arasındadır.

Sürat Kargo, 750’den fazla şubesi, 16 bölge müdürlüğü, 25 aktarma merkezi, 2000’den fazla mobil dağıtım alanı, binlerce araçtan oluşan filosu ve 6000’den fazla çalışanı ile kargolarınızı Türkiye’nin dört bir köşesine güvenle taşımaktadır. Ayrıca gerçekleştirdiği iş birliktelikleri ile müşterilerinin kargolarını dünyanın 220’den fazla ülke ve bölgesine taşımaya devam eden Sürat Kargo her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

SÜRAT KARGO İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, SÜRAT KARGO firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Kargo %72.9
Lojistik %27.1

SÜRAT KARGO İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, SÜRAT KARGO firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Kargo %54.1
Lojistik %23.5
Depo %17.6
Saha %2.4
Şube %2.4

SÜRAT KARGO İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, SÜRAT KARGO firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Kurye %31.3
Kargo Elemanı %24.1
Depo Elemanı %7.2
Dağıtım Elemanı %7.2
Kargo Operatörü %4.8
Diğer %25.3

SÜRAT KARGO İçin Şehir Dağılımı

SÜRAT KARGO firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
Kocaeli %12.3
İstanbul Anadolu %12.3
Şanlıurfa %9.9
İstanbul Avrupa %9.9
Gaziantep %7.4
Diğer %48.1

SÜRAT KARGO iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Sürat Kargo" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur