facebook

TAV GÜVENLİK HİZMETLERİ

TAV GÜVENLİK HİZMETLERİ İş İlanları

TAV GÜVENLİK HİZMETLERİ İş Başvurusu

TAV GÜVENLİK HİZMETLERİ

HAKKIMIZDA

TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarihçesi

1998 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali ve Katlı Otopark inşaatı ile birlikte Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. tarafından havalimanında Özel Güvenlik Hizmeti verilmeye başlamıştır.

İstanbul Atatürk Havalimanı Özel Güvenlik Müdürlüğü, 2000 yılında Dış Hatlar Terminalinin hizmete açılması ile kadrosunu genişletmiş ve 400 personelle hizmet vermeye devam etmiştir.

2006 yılında TAV Konsorsiyumu’nun yeniden yapılanması ile birlikte, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri A.Ş. bünyesinden ayrılan güvenlik hizmetleri; TAV Havalimanları Holding çatısı altında yeni kurulan TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından verilmeye başlamıştır.

TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş, sivil havacılık güvenliği kapsamında İstanbul Atatürk Havalimanı ile birlikte İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa, Antalya Gazipaşa ve Bodrum Milas Havalimanlarında da hizmet vermektedir. Ulusal ve Uluslararası otoritelerin belirlemiş olduğu kurallara göre faaliyetlerini sürdüren TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş, bu alanda lider konumdadır. Havalimanı güvenliğinin yanı sıra birçok farklı alandaki büyük projelerde de söz sahibi olan TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş, 2015 yılı itibari ile 3500’ü aşan personeli ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Havalimanları ve dışında hizmet verdiği her alanda kurumsal sürdürebilirlik stratejilerini belirlemiş olan TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş, uluslararası akreditasyona sahip firmalar tarafından sertifikalandırılmıştır. Güvenlik, kolaylık, kalite ve memnuniyet kavramlarını birbirine entegre eden TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş; sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiştir.

TAV GÜVENLİK HİZMETLERİ iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tav Güvenlik Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur