TAVUK DÜNYASI İş İlanları

TAVUK DÜNYASI İş Başvurusu

TAVUK DÜNYASI

2012 yılında herkesin kaliteli, lezzetli, uygun fiyatlı bir yemeği, kendini değerli hissedebileceği bir mekanda güvenle sunan bir marka olma misyonuyla yola çıktık.
Her şey bir keşifle başladı. Reçetesi bizde saklı eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlarla 12-14 saat marine ettiğimiz tavuklarımız akılalmaz bir lezzet hikayesine dönüştü.
Tavuk Dünyası olarak, menülerimizi dünyanın farklı mutfaklarından aldığımız ilham ile kendi AR-GE mutfağımızda, baş şefin liderliğinde, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyoruz.
Türk damak tadına uygun menülerimizde leziz tavuk, enfes soslu makarna ve taptaze Akdeniz salatasını büyük porselen tabaklarda bir arada sunuyor, misafirlerimizi şık restoranlarımızda lezzet ve kalite yaklaşımıyla ağırlıyoruz.
İlk restoranımızın açılışından bugüne, 5 yıl gibi kısa bir sürede 43'ten fazla şehirde, 180'in üzerinde lezzet noktasına, yılda 15 milyonu aşkın kişiye ulaştık.
Herkesin ödediğinin karşılığını tam aldığı bir dünyanın mümkün olabileceğine inanan Tavuk Dünyası, ürün ve hizmetlerini sunarken bu anlayışı temel alıyor. Kendisine özgü özel sosları ve çeşit çeşit baharatlarıyla marine ettiği leziz tavukları, kişiye özel tavalarda pişiriyor, yanında enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla özel geniş tabaklarda servis ediyor.
Şirket, üretim tesisi, operasyon ve yönetim birimleri, şubeleri bünyesinde 2.000'den fazla personel istihdamı sağlıyor. 3 yıllık iş geliştirme planımızda Türkiye’de yatırımı sürdürmek, restoran sayısını 200’ün üzerine çıkarmak ve çalışan sayısını da 3.000 üzerine taşımak hedeflerimize kararlı bir şekilde ilerliyoruz!

TAVUK DÜNYASI İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, TAVUK DÜNYASI firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Restorancılık %69.8
Gıda %26.4
Hizmet %3.8

TAVUK DÜNYASI İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, TAVUK DÜNYASI firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Restoran %61
Yiyecek / İçecek %17.1
Gıda %7.6
Servis %5.7
Mutfak %3.8
Diğer %4.8

TAVUK DÜNYASI İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, TAVUK DÜNYASI firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Garson %41.8
Aşçı Yardımcısı %16.5
Bulaşıkçı %7.7
Restoran Müdürü %5.5
Mutfak Personeli %5.5
Diğer %23.1

TAVUK DÜNYASI İçin Şehir Dağılımı

TAVUK DÜNYASI firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İstanbul Avrupa %42.5
Ankara %10.4
Antalya %10.4
İstanbul Anadolu %10.4
Bursa %6.6
Diğer %19.8

TAVUK DÜNYASI iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tavuk Dünyası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur