TAVUK DÜNYASI

Gıda İstanbul Anadolu tavukdunyasi.com
TAVUK DÜNYASI İş İlanları
Hakkında

TAVUK DÜNYASI

Türkiye’nin en değerli markalarından biri olan Tavuk Dünyası, Türkiye’de “TD Gıda Hizmetleri” çatısı altında 2003 yılından bu yana ülkemizde faaliyet göstermektedir. Tavuk Dünyası bugün, 5’den fazla ülkede 100’den fazla restoranı ve 1500 civarında çalışanı ile yılda 20 milyon kişiye hizmet vermektedir.
Sağlıklı bir yaşamı öncelikleri arasında bulunduran Tavuk Dünyası, gıda güvenliğine sahip ürünlerin dengeli tüketilmesini teşvik ettiği gibi kurulduğu günden bu yana kalite ve sürekli gelişimi temel prensip olarak benimsemiş, kaliteden taviz vermeyen, müşteri odaklı çözümleriyle kısa sürede sektörün sayılı kuruluşları arasında ön saflarda yer almaktadır.
Restoranların yaklaşık %90’ı işletmeciler, diğerleri ise Tavuk Dünyası şirketinin kendisi tarafından çalıştırılıyor. Dünya genelinde Tavuk Dünyası faaliyetlerini, İstanbul Maltepe’deki şirket merkezinden yönetiliyor. Üretim ve Merkez Depomuz, Kocaeli Şekerpınar ’daki tesisimizde bulunmaktadır.

TAVUK DÜNYASI iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?