facebook

Tex Bisiklet Ve Motosiklet Aksesuarları

Diğer İstanbul Avrupa texmotor.com

Tex Bisiklet Ve Motosiklet Aksesuarları İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Tex Bisiklet Ve Motosiklet Aksesuarları

Tex Motor olarak, bu misyon çerçevesinde öncelikli ilgi alanımız yurt içinde imalattır.Bu tekstil ürünlerinin üretimi için bünyemizde yer alan 30 kişilik bir tekstil ekibimiz bulunmaktadır. İkinci olarak da tüm dünya ülkelerinden motosiklet aksesuarları ve ekipmanları ithalatı gerçekleştirmekteyiz. Günümüzün sürekli değişen ve her alanda kendini gösteren rekabetçi koşulları içerisinde yeniliğe önem veren ve bu doğrultuda AR-GE çalışmalarını ön planda tutan firmamız, kısa süre içerisinde geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır. Vizyonumuz müşteri memnuniyeti ve bağlılığını, sunduğu ürün çeşitliliği ve kalitesi ile arttırarak, yurt çapında tüm satış noktalarınca

Tex Bisiklet Ve Motosiklet Aksesuarları iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tex Bisiklet Ve Motosiklet Aksesuarları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?