Tofaş Türk Otomobil A.Ş.

Tofaş Türk Otomobil A.Ş. İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Tofaş Türk Otomobil A.Ş. İş Başvurusu

Tofaş Türk Otomobil A.Ş.

Türkiye’nin sanayi devi Tofaş

Temelleri 1968 yılında Koç Topluluğu’nun kurucusu merhum Vehbi Koç tarafından atılan Tofaş, Koç Holding ve Fiat Chrysler Automobiles’ın (FCA) eşit hissedar olduğu Türk otomotiv şirketidir. Türkiye’nin 3. büyük sanayi kuruluşu Tofaş, yılda 450 bin araçlık üretim kapasitesine ve 10.000’i aşkın çalışana sahip.

Üretim, export performansı ve Ar-Ge kabiliyetleri ile Tofaş, Türkiye'nin önde gelen endüstri kuruluşlarından biridir. Tofaş'ın genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır ve üretim faaliyetleri, Bursa'daki yaklaşık 1 milyon metrekarelik bir alanda kurulu 350.000 metrekarelik kapalı fabrikada gerçekleştirilmektedir.

Stellantis'in önemli üretim ve Ar-Ge merkezlerinden biri olan Tofaş, Türkiye ekonomisine ve sanayi ve Ar-Ge birikimine katkı sağlamaktadır. Tofaş, bugün sıfırdan komple araç geliştirme bilgi birikimine ve yetkinliklerine sahip olan bir Ar-Ge merkezine sahiptir ve Tofaş Fabrikası'nda üretilen modellerin yanı sıra Stellantis'in diğer modellerinin ürün geliştirme süreçlerinde de görev almaktadır.

Tofaş fabrikasında, Fiat Egea ailesinin Sedan, Hatchback, Station Wagon, Cross ve Cross Wagon modellerinin yanı sıra Fiat Doblò ve Fiorino modelleri üretilmektedir. Tofaş, ürettiği araçların yarısından fazlasını dünya çapında farklı ülkelere ihraç etmektedir. Müşteri beklentilerine uygun geniş bir marka ve ürün yelpazesiyle iç pazarda iddialı olan Tofaş, Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep®, Maserati ve Ferrari olmak üzere 6 markanın temsilciliğini yürütmektedir.

Tofaş Türk Otomobil A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tofaş Türk Otomobil A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur