TUĞBA İş İlanları

TUĞBA İş Başvurusu

TUĞBA

Şirketimiz 1 Aralık 1980 yılında kurulmuş ve kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizin çeşitli bölgelerindeki kentlere yayılmış bir kuruyemiş firmasıdır. Tuğba Kuruyemiş olarak üretimimiz Aydın da 25000 M2 kapalı alanda yaklaşık 500 kişi ile yapılmaktadır. Ürettiğimiz kuruyemiş ve lokum çeşitlerini Aydın, İzmir, Manisa, Balıkesir, Muğla, Samsun, Ankara, Eskişehir, Antalya, Kütahya, Uşak, Afyon ve İstanbul illerinde olmak üzere 98 mağazamızla müşterilerimize sunmaktayız. Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerindeki 26 il ve ilçede bulunan şubelerimizde 600 e yakın personel istihdam etmektedir. Yatırımlarımız şube sayımızı arttırma yönünde devam etmektedir. Hedefimiz Türkiye nin dört bir yanına kuruyemiş ve güler yüz götürmektir.

TUĞBA İçin Sektör Dağılımı

eleman.net verilerine göre, TUĞBA firmasının ilanlarının sektörel dağılımını göstermektedir.

Sektörler Yüzde
Gıda %100

TUĞBA İçin Bölüm Dağılımı

Firmaların organizasyonları, bölümlerden ve departmanlardan oluşur. eleman.net verilerine göre, TUĞBA firmasının yayınladığı iş ilanlarının bölüm dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Bölüm Yüzde
Satış %100

TUĞBA İçin Pozisyon Dağılımı

eleman.net verilerine göre, TUĞBA firmasının yayınladığı iş ilanlarının pozisyon dağılımlarını aşağıda görebilirsiniz.

Pozisyon Yüzde
Satış Temsilcisi %61.5
Mağaza Müdürü %38.5

TUĞBA İçin Şehir Dağılımı

TUĞBA firmasının faaliyet gösterdiği ve istihdam sağladığı şehirleri, iş ilanlarının yayınladığı şehirlerin oranlarını aşağıda görebilirsiniz.

Şehir Yüzde
İzmir %20
Tekirdağ %13.3
Balıkesir %6.7
Kırklareli %6.7
Kütahya %6.7
Diğer %46.7

TUĞBA iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Tuğba" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur