Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça

İmalat Kocaeli ucaslar.com
Hakkında

Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça

İş makinaları otomotiv yedek parçaları imalatı yapan firmamız 2004 yılında 300 m2’lik İmes-İstanbul’daki işyerinde üretime başlamış bir şirket olup, Haziran 2016 itibari ile Dilovası Kocaeli İMES OSB deki 3550m2 lik yeni binasına üretim yapmaktadır. Uretime başladığı yıllardan itibaren çalıştığı sanayi kollarını ve bu kollardaki müşteri sayılarını arttırmak gayesi ile üretim kapasitesini ve kalitesini arttırarak Üretim sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Amerikanın çeşitli eyaletleri ve Avrupa’nın çeşitli ülkeleri başta olma üzere dünyanın 25 ayrı ülkesine ihracat yapan Üçaslar, Türkiye piyasasında da İş Makinası ve Otomotiv Ana Sanayi başta olmak üzere savunma sanayi ve cam kalıbı sektörüne de çalışmaktadır. Üçaslar; yüksek kalite, doğru ve hasas teknik bilgi, müşteri desteği, müşteri ihtiyacı, müşteri servisi, müşteri memnuniyeti, doğru kapasite kullanımı, hızlı teslimat zamanı ve fiyat konusunda kendisini devamlı yenileme yolunda süreçler belirleyen, izleyen ve uygulayan bir kuruluştur.

Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?