Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça

İmalat Kocaeli ucaslar.com

Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça

İş makinaları otomotiv yedek parçaları imalatı yapan firmamız 2004 yılında 300 m2’lik İmes-İstanbul’daki işyerinde üretime başlamış bir şirket olup, Haziran 2016 itibari ile Dilovası Kocaeli İMES OSB deki 3550m2 lik yeni binasına üretim yapmaktadır. Uretime başladığı yıllardan itibaren çalıştığı sanayi kollarını ve bu kollardaki müşteri sayılarını arttırmak gayesi ile üretim kapasitesini ve kalitesini arttırarak Üretim sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Amerikanın çeşitli eyaletleri ve Avrupa’nın çeşitli ülkeleri başta olma üzere dünyanın 25 ayrı ülkesine ihracat yapan Üçaslar, Türkiye piyasasında da İş Makinası ve Otomotiv Ana Sanayi başta olmak üzere savunma sanayi ve cam kalıbı sektörüne de çalışmaktadır. Üçaslar; yüksek kalite, doğru ve hasas teknik bilgi, müşteri desteği, müşteri ihtiyacı, müşteri servisi, müşteri memnuniyeti, doğru kapasite kullanımı, hızlı teslimat zamanı ve fiyat konusunda kendisini devamlı yenileme yolunda süreçler belirleyen, izleyen ve uygulayan bir kuruluştur.

Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Üçaslar İş Makinaları Ve Otomotiv Yedek Parça" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?