Variteks Ortopedi San.

Variteks Ortopedi San. İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Variteks Ortopedi San. İş Başvurusu

Variteks Ortopedi San.

1958 yılında, 63 yıl önce küçük bir atölye olarak yola çıkan şirketimiz: Variteks A.Ş., bugün20.000 m²’yi aşan modern tesislerinde son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla ve konusunda uzman kadrolarıyla, Türkiye genelinde ihtiyaçları karşılamakla kalmayıp, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 80’ten fazla ülkede, sektöründe adıyla istenen ve aranan konuma gelmiştir. Konusunda Türkiye’nin lider firması olmanın haklı gururu ile Variteks ve Standard Korstex Mamulleri, Tıbbi ve Ortopedik ürünler konusunda her zaman en doğru çözüm olmuştur ve olmaya devam edecektir.

Variteks Ortopedi San. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Variteks Ortopedi San." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur