facebook

Virginia Angus Steakhouse

Restorancılık İstanbul Avrupa virginiaangus.com.tr

Virginia Angus Steakhouse İnsan Kaynakları ile iş başvurusu yapabileceğiniz iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş İlanları

Firmanın aktif iş ilanı yok.

Hakkında

Virginia Angus Steakhouse

2. YILINDA ŞEHRİN EN LEZZETLİ BURGERCİSİ*

2009 Yılında M. Burak Altay'ın Türkiye'de %100 yerli olan nitelikli et üretimi için Angus yetiştirilmesi ve bu alanda meslektaşlarına örnek olma hayali ve amacıyla hayvancılık sektörüne yatırım yapmasıyla tohumlarını ektiği Virginia Angus, 2011 yılının Haziran ayında Eminönü'nde 110 senelik adresinde hayat buldu.

Virginia Angus, kısa sürede tamamı kendi çiftliğimizden olan Black Angus'ların yanı sıra çözüm ortakları olan Manisa ve Sakarya hayvan çiftlikleri, Namet, Etçi ve Et Balık Kurumunu'ndan tedarik ettiği lezzet harikası etleri ile müşterisinden kabul gören bir lezzet durağına dönüşmüştür.

Virginia Angus Steakhouse iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Virginia Angus Steakhouse" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?