facebook

VOLT ELEKTRİK MOTOR

VOLT ELEKTRİK MOTOR İş Başvurusu

VOLT ELEKTRİK MOTOR

1966 yılında bobinaj üretimi amacıyla kurulan Volt Motor, 1987 yılından itibaren monofaze ve daha sonra trifaze elektrik motoru üretimine başlayarak elektrik motoru üretimi sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Saya Grup bünyesinde yer alan Volt Motor, 2011 yılında şirketin iştirakleri arasına katılmıştır. 45.000 metrekarelik bir üretim alanına ve 800'den fazla çalışana sahip olan Volt Motor, teknolojiye yapılan yatırımlar ve AR-GE çalışmaları sonucunda 56 farklı tip gövdeden, 355 tip gövdeye ve 450 kW gücündeki ürün yelpazesine ulaşmıştır.

Bugün itibarıyla Volt Motor, Türkiye'nin en büyük elektrik motoru üreticilerinden biri konumundadır. Kuruluşundan bugüne kadar elektrik motoru üreticileri sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Volt Motor, yenilikçi projelerini iş süreçlerine entegre ederek sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

Toplumsal sorumluluğunun iş sorumluluğunun önemli bir parçası olduğunun bilincinde olan Volt Motor, bu alanda da değer katan çalışmalar yapmaya devam etmektedir.

Volt Motor, Türkiye'nin elektrik enerjisi tüketimini azaltma ve enerji verimliliğini artırma hedefiyle öncü AR-GE çalışmaları yapmaktadır. IE3 verim sınıfına sahip elektrik motorlarını piyasaya sunan Volt Motor, aynı zamanda IE4 ve IE5 motorlarını da kendi AR-GE çalışmaları ve patentleriyle üretmektedir. 2021 yılında Ar-Ge Merkezi olan Volt Motor, uluslararası pazardaki iş birliklerini sürdürmektedir.

2017 yılında VoltPro adıyla yeni teknoloji ve kompakt bir seri ürünü piyasaya süren Volt Motor, dünyanın en verimli motorunu üretmeye başlamış ve bu ürününü ulusal ve uluslararası pazarlarda sunmaktadır.

Volt Motor, "Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi" kapsamında insan odaklı üretim anlayışıyla çalışmakta ve çevre kirliliğini, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemeyi hedeflemektedir. Doğal kaynakların etkin kullanımını ve kirliliğin önlenmesini sağlayarak atıkların azaltılması ve ayrıştırılması konusunda çaba sarf etmektedir.

Volt Motor, 35. kuruluş yıl dönümünü kutlamayı hedeflemektedir ve ana pazarı olan Türkiye'de büyümeye ve gelişmeye devam ederek Türkiye'nin ilk 500 sanayi şirketi arasında yer almayı ve Almanya başta olmak üzere diğer Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine olan ihracatını artırmayı amaçlamaktadır.

Hızla büyüyen Volt Motor, dünya standartlarında ürün ve hizmet kalitesiyle sürdürülebilir başarı hedefiyle küresel bir şirket olma yolunda ilerlemekte ve TURQUALITY rehberliğinde mükemmellik yolculuğunu sürdürmektedir.

Volt Motor, 2023 yılı vizyonu çerçevesinde ve "İçerik Marka" oluşturma yolunda "Powered by Volt" misyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

VOLT ELEKTRİK MOTOR iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Volt Elektrik Motor" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur