YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Hizmet İstanbul Avrupa yks.com.tr
YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ İş İlanları
Hakkında

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

YKS Yapı Kredi Bankası’nın 60 yıllık kurumsal gücü ile Koray İnşaat’ın 30 yıllık bilgi ve deneyiminin birleşmesi sonucunda 1988 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana tesislerin yönetim hizmetlerini üstlenen YKS, "Tesis Yönetimi" kavramının ülkemizdeki öncü kuruluşlarından birisidir.
YKS; bugün yönetimini yaptığı 2.400.000 m2 ofis / konut / alışveriş merkezi / endüstri tesisi alanı ve toplam 1.100 personelle hizmet veren tesis yönetim sektörünün en deneyimli ve kurumsallaşmış firmasıdır.

Günümüz itibariyle, YKS''nin hizmet verdiği tesislerin toplam yatırım değeri 2.5 Milyar $, bu tesislerin yıllık toplam işletme bütçeleri ise 35 Milyon $ seviyesindedir.
YKS, konusunda uzman kadrosuyla organizasyonların hedeflerine optimum maliyetlerle ulaşabilmesi için gerekli tüm destek hizmetlerini sağlamaktadır.

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ iş ilanları sayfası ile, aktif iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilirsiniz. İş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Eleman mı Arıyorsunuz?

250 Bin firma aradığı elemanı burada buldu. Hemen iş ilanınızı yayınlayın ve milyonlarca iş arayan adaya hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

Hemen İlan Yayınla 0216 606 14 12
appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?