facebook

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. İş İlanları

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. İş Başvurusu

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş.

YKS Yapı Kredi Bankası’nın 60 yıllık kurumsal gücü ile Koray İnşaat’ın 30 yıllık bilgi ve deneyiminin birleşmesi sonucunda 1988 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana tesislerin yönetim hizmetlerini üstlenen YKS, "Tesis Yönetimi" kavramının ülkemizdeki öncü kuruluşlarından birisidir.
YKS; bugün yönetimini yaptığı 2.400.000 m2 ofis / konut / alışveriş merkezi / endüstri tesisi alanı ve toplam 1.100 personelle hizmet veren tesis yönetim sektörünün en deneyimli ve kurumsallaşmış firmasıdır.

Günümüz itibariyle, YKS''nin hizmet verdiği tesislerin toplam yatırım değeri 2.5 Milyar $, bu tesislerin yıllık toplam işletme bütçeleri ise 35 Milyon $ seviyesindedir.
YKS, konusunda uzman kadrosuyla organizasyonların hedeflerine optimum maliyetlerle ulaşabilmesi için gerekli tüm destek hizmetlerini sağlamaktadır.

YKS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. iş ilanları ile, insan kaynaklarının aktif iş ilanlarına ulaşabilir, kariyer fırsatlarını görebilirsiniz.

İş başvurusu için sitemizdeki ilanları takip edebebilir, iş başvurusu sırasında yaşadığınız bir sorun olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Yks Tesis Yönetim Hizmetleri A. Ş." İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur