Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Antalya iş ilanları

Antalya'da Eleman Arayanlar

En yeni Antalya iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Antalya İş İlanları

Antalya ekonomisi tarım ve turizme dayanır. Kullanılan yeni teknolojik aletler, akdeniz iklimi ve verimli toprakları sayesinde çeşitli tahıl, domates, mandalina, portakal ve muz gibi meyve ve sebze ürünleri önemli miktarda yetiştirilir. Ayrıca seracılıkta Türkiye'de en çok gelişmiş olan illerdendir. Seralarda daha çok biber, fasulye patlıcan, kavun ve karpuz yetiştirilir. Yetiştirilen ürünlerin ihracat için önemli getirisi vardır. Yıl boyu birçok turiste ev sahipliği yapan Antalya turizm ve otelcilik alanında da oldukça gelişmiştir. Antalya iş imkanları nedeniyle işçi göçü alan bir şehirdir. İstediğiniz işi bulmakta zorlanıyorsanız Eleman.net gibi iş veren ve iş arayanları buluşturan bir platformdan rahatlıkla başvuru yapma imkanı bulabilirsiniz. Bu platformda Antalya iş ilanları kısmına göz atarak birçok alanda iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Antalyada İş Olanakları Nelerdir?

Antalya denince akla ilk turizm ve seracılık gelir. Ayrıca ticaret, sanayi, hayvancılık, balıkçılık ve madencilik Antalya'nın ekonomisini oluşturan diğer alanlardır. Otel alanında şef, temizlikçi, garson, muhasebe gibi pek çok eleman ihtiyacı vardır. Bunlar dışında güncel Antalya iş ilanları diye Eleman.nette sorgularsanız Antalya eleman arayan eczaneler ve kurye, şoför satış temsilcisi, teknisyen, ofis asistanı ve gibi farklı alanlarda iş bulma imkanınız vardır. Ayrıca İngilizce, Rusça, Arapça yabancı dillerini bilmeniz turizm sektöründe iş bulmak için sizlere kolaylık sağlayacaktır. Antalya'da ihtiyaç duyulan bir diğer meslek şirketlerin ihtiyaç duydukları insan kaynakları çalışanıdır. İş bulma platformlarında Antalya iş ilanları insan kaynakları kısmından iş başvurularına ulaşabilirsiniz.

Antalyada Organize Sanayi Bölgesinde İş Olanakları Nelerdir?

Antalyadaki bir diğer iş olanağı bulabileceğiniz alan organize sanayi bölgesidir. Antalya organize sanayi bölgesi iş ilanları arasında üniversitelerin makine mühendisliği ya da mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun mekanik bakım mühendisi arayan ilanlar mevcuttur. Makine operatörü ve 1-2 yıl deneyimli fabrika satış temsilcisi de Antalya iş ilanları organize sanayi bölgesi için aranan diğer mesleklerdir.

Antalya İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İş ilanlarına başvururken kabul edilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlar:

  • İş ilanlarında aranan tecrübe, istenilen cv'yi detaylı ve kaliteli hazırlamak, yaş aralığı, istenilen eğitim koşulları gibi detaylara dikkat ederek başvuru yapınız.
  • Yapamayacağınız bir işe başvurmanız iş bulma sürenizi uzatabilir. İş ilanlarını detaylı olarak inceleyip başarılı olabileceğiniz işleri tercih ediniz. Antalya'daki iş ilanlarına başvururken aynı püf noktalara dikkat ediniz. Ayrıca iş ilanlarında kadın ya da erkek olma şartı belirtilmişse işe başvurmadan önce bu şarta dikkat ediniz.
  • İlanlarda daha kolay iş bulabilmek için Antalya iş ilanları erkek diyerek daha spesifik arama yapabilirsiniz. Antalya turistik bir şehir olduğu için yabancı dil bilmenin size avantaj sağlayacağını da göz önünde bulundurunuz.

Siz de Antalya iş ilanları arasında uygun pozisyon için Eleman.net'i tercih edebilir, en uygun işe kolayca başvurabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Antalya Sık Sorulan Sorular

Antalya İş İlanlarında Hangi Pozisyonlar için Eleman Aranıyor?

Kalabalık bir şehir olduğundan Antalya eleman arayanlar ve iş arayanların çok olduğu bir ilimizdir. Birçok pozisyonda bay ve bayan eleman açığı bulunur. Antalya iş ilanları bay eleman aranan ve Antalya iş ilanları bayan eleman aranan iş pozisyonlarını kolayca değerlendirebilirsiniz. Garson, şef, kurye, muhasebe, satış temsilcisi, şoför, satış pazarlama uzmanı, resepsiyonist, güvenlik görevlisi, kasiyer, teknik servis personeli, otomotiv teknisyeni, depo personeli, üretim personeli, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, öğretmenlik ve sağlık alanı da dahil olmak üzere pek çok alanda iş ilanı mevcuttur.

Antalya'da Nasıl İş Bulabilirim?

Antalya'da birçok sektörde iş bulma imkanınız olduğundan bahsettik. Peki nasıl iş bulabilirim diye merak ediyor olabilirsiniz. İşverenler eleman ihtiyaçları olduklarında genelde iş ilanı hazırlayıp bu ilanları paylaşırlar. Antalya eleman iş ilanları bulmak için alanında uzman Eleman.net gibi işveren ve iş arayanları bir araya getiren platformlardan yararlanabilirsiniz. İşverenler iş ilanlarında özgeçmiş istiyorlarsa, işle ilgili tecrübelerinizi detaylı olarak yazarak işe kabul edilme şansınızı artırabilirsiniz. Kolayca iş bulabilmek için ne tür alanlarda işe başvurmalıyım diye tereddüt yaşıyorsanız, hangi konularda yeterli olduğunuzu göz önünde bulundurarak iş ilanlarına başvurun. Örneğin bilgisayar alanında görmüş olduğunuz bir eğitim ve sertifikanız varsa Eleman.netten Antalya iş ilanları muhasebe diye aratarak muhasebe alanında iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Antalya'da Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Antalya ülkemizin 5.kalabalık şehridir. Tarihi yapısı ve doğal güzellikleri, tarımdaki gelişmişliği ve bu şehirde birçok sektörün varlığı sayesinde hem turistler hem de çalışmak isteyen kişiler için cazip hale gelen bir şehirdir. Antalya ekonomisinin büyük kısmını turizm ve tarım oluşturur. Akdeniz iklimi ve seracılık sayesinde yaklaşık 32 bin hektarlık sera alanlarında domates, biber, fasulye ve hıyar gibi sebzeler yetiştirilir. Seracılık alanında en ileri olan ilimizdir. Buğday, arpa ve yulaf gibi tahılların yanı sıra Antalya meyve üretiminde de çok ileridir. En çok muz ve portakal yetiştirilen ilimiz Antalyadır. Yetiştirilen bu meyve ve sebzeler hem yurt içine hem de yurt dışına satılır. Turizm alanında önemli gelir sağlayan Antalya lüks oteller ve eğlence faaliyetlerinde gelişme göstermiştir. Otellerin bu ilde fazla olmasından ve turistlere kaliteli hizmet verilmesi amacıyla Antalya eleman arayan oteller bakımından çok fazla iş istihdamının olduğu bir şehirdir. Eleman.net platformunda Antalya iş ilanları otel sektörü diye aratarak birçok iş ilanına ulaşabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası kongre alanında da Antalya önemli bir şehir haline gelmiştir. Antalya'da konser, sergi, seminer, festival ve kongre gibi etkinlikleri planlayan ve organize eden organizatör ihtiyacı da vardır. Bu konuda başarılı olabileceğinizi düsünüyorsanız Antalya organizasyon iş ilanları ile iş bulma fırsatınız var. Antalya turizm ve tarım dışında hayvancılık, balıkçılık, sanayi ve maden alanlarında da öne çıkan bir şehirdir.

Gizle
Devamını Göster

Antalya İş İlanları

Antalya'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Antalya'da İş mi Arıyorsunuz?

Antalya'da İş Mi Lazım?

Antalya iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Antalya'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Antalya'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Antalya iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mayıs 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Antalya" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur