Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Ataşehir iş ilanları

Ataşehir Bölgesinde Eleman Arayanlar

En yeni Ataşehir iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

Ataşehir İş İlanları

İstanbul’un sakin ve huzurlu ilçelerinden biri olan Ataşehir’de çok sayıda kafe, restoran, alışveriş merkezi, banka ve okulun yer almasından dolayı farklı pozisyonlarda çok sayıda iş ilanı yayınlanır. Aynı zamanda ilçede organize sanayi bölgesi bulunduğundan depo elemanı, üretim elemanı, vardiya amiri, yönetici, mimar, mühendis, paketleme personeli alanlarında çok sayıda kişi istihdam edilir. Bu alanlarda vardiyalı olarak çalışabilen kişiler dilerse kafe, restoran, mağaza ya da marketlerde part time olarak çalışma imkânına da sahiptir. Aynı zamanda eğitim ve sağlık sektöründe gelişmiş olan ilçede sayıca çok fazla özel hastane ve okul yer alır. Bundan dolayı müşteri temsilciliğinden uzman hekimliğe kadar her alanda kolaylıkla Ataşehir iş ilanları part time ve tam zamanlı iş seçenekleri ile karşılaşmak mümkündür. Dilediğiniz çalışma koşullarına sahip, birden fazla sektörden Ataşehir iş ilanları bayan ve bay seçeneklerine Eleman.net üzerinden ulaşarak, kısa sürede başvuru yapabilirsiniz.

Ataşehir Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Ataşehir iş ilanı bayan ve bay seçenekleri özellikle hizmet sektöründe karşınıza çıkar. Özellikle restoran ve kafelerde çok sayıda servis elemanı, garson, aşçı çalıştırılır. Bunun yanı sıra konaklama ve mağazacılık sektörleri hizmet veren şirketler de Ataşehir eleman arayanlar arasında sayılabilir. Kozmetik, gıda gibi alanlarda hizmet veren mağazalar ve zincir marketler çok sayıda farklı pozisyonda iş arayan kişiyi istihdam eder. Bu sektörlerin yanı sıra pazarlama, reklamcılık sektörlerinde grafik tasarım elemanı, sosyal medya yöneticisi ve içerik üreticisi meslek kollarında iş ilanları bulunur. Aynı zamanda ihracat sektörleri bünyelerinde satış sorumlusu, ihracat danışmanı ve lojistik uzmanları ile çalışırlar. Eğitim aldığınız bölüme ve kendi çalışma stilinize uygun sektörler arasından çalışmak istediğiniz pozisyonlara göz atabilirsiniz.

Ataşehir’de Eleman Arayan Firmalar Nelerdir?

Ataşehir iş ilanları plazalarda yer alan ve birbirinden farklı sektörde faaliyet gösteren firmalarda karşınıza çıkar. Plazalardaki; satış ofisleri, fabrika merkez ofisleri ve şirketler en fazla Ataşehir eleman arayan firmalar arasında yer alır. Hizmet ve yeme-içme sektöründe bulunan restoran, kafe ve oteller de çok sayıda pozisyonda hem vasıflı hem de vasıfsız işçileri istihdam eder. Aynı zamanda kozmetik, gıda, tekstil, ev eşyası ve beyaz eşya alanlarında satış yapan mağazalar da satış ve pazarlama personeli, yönetici, temizlikçi elemanı, güvenlik personeli gibi çok farklı pozisyonlarda ilanlar yayınlanır. Bunun yanı sıra reklam, mimarlık, mühendislik alanlarında hizmet veren şirketler de Ataşehir eleman arayan yerler arasındadır.

Ataşehir’de Öne Çıkan İşler Nelerdir?

İstanbul’un gelişmiş iş merkezlerine sahip ilçelerinden biri olan Ataşehir’de öne çıkan pozisyonların ilki satış personelidir. Mağaza ve şirketlerin bünyesinde çalışabilen satış personeli, markanın ürününü pazarlama ve tanıtma sorumluluğuna sahip olan kişidir. Bunun yanı sıra bölgede yer alan oteller ve rezidans siteler; güvenlik görevlisi, resepsiyonist, temizlik elemanı, şoför gibi mesleklerde iş arayan çok sayıda kişiyi istihdam eder. Aynı zamanda bölgede yer alan kafe ve restoranlarda; aşçılık, garsonluk, komi, temizlik elemanı, kasiyerlik gibi alanlarda iş ilanları bulunur. Son olarak bölgede yer alan organize sanayi sayesinde mühendis, muhasebe elemanı, insan kaynakları sorumlusu, kaynak operatörü gibi alanlarında iş ilanları da mevcuttur.

Ataşehir İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Ataşehir iş ilanı part time ve tam zamanlı seçeneklere ulaşmak için en fazla tercih edilen sitelerin başında Eleman.net gelir. Filtreleme sistemi sayesinde dilediğiniz ilana anında ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Site üzerinde konum, çalışma şekli, sektör ve pozisyon için yapılabilen filtrelemeler bulunur. Dilediğiniz ilana ulaştıktan sonra kısa sürede başvurunuzu gerçekleştirmek mümkündür. Aynı zamanda dilediğiniz sektör için iş alarmı oluşturarak, güncel ilanlar yayınlandığında hemen haber alabilir ve ilanların süreleri geçmeden şansınızı deneyebilirsiniz.

Ataşehir İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Ataşehir eleman ilanları seçeneklerine başvurmadan önce kişilerin işverenler tarafından belirlenen koşulları sağlaması gereklidir. Çalışmak istediğiniz pozisyon için okunması gereken bölümlerin tamamlanması ya da gerekli sertifikaların alınması zorunludur. Aynı zamanda bazı iş ilanlarında yabancı dil bilme ya da iş deneyimine sahip olma gibi şartlar da bulunur. İş için gerekli şartlar sağlanırsa site üzerinden kişisel bilgilerin, iş deneyimlerinin ve eğitim durumunun bulunduğu bir CV oluşturulmalıdır. Eleman.net’deki Ataşehir eleman arayan şirketler arasından kendiniz için seçtiğiniz ilanlara tek tıkla başvurmak mümkündür.

Gizle Devamını Göster

Ataşehir Sık Sorulan Sorular

Ataşehir’de iş başvurusu yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Ataşehir iş ilanlarına başvuru yaparken öncelikle çalışmak istenilen sektör ve meslek kolu için gerekli şartların yerine getirilmesi gereklidir. Eğitim durumunun sağlanması ve gerekli belgelere sahip olunması durumunda diğer bir dikkat edilecek şey ise konumdur. Ataşehir iş ilanlarına başvuru yapabilmek için ilçede ya da yakın bir konumda ikamet etmek başvurularda avantaj sağlar.

Ataşehir’de hangi çalışma tarzları yaygındır?

Ataşehir’de özellikle güvenlik elemanı, öğretmen, doktor, mühendis, mimar ve muhasebeci gibi meslek kollarında tam zamanlı iş bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra garson, komi ve satış danışmanı gibi pozisyonlarda yarı zamanlı iş ilanları da yayınlanır. Aynı zamanda metin yazarı, editör ve iç mimar gibi mesleki alanlarda freelance olarak çalışmak da olanaklıdır.

Ataşehir’de part time çalışma olanağı bulunuyor mu?

Ataşehir’de özellikle mağazalarda satış danışmanı ve plasiyerlik alanlarında part time olarak çalışmak mümkündür. Bunun yanı sıra bazı marketler de dönemlik ya da part time eleman ilanları yayınlar. Kafe ve restoranlar ise komi, barista ve garson pozisyonları için sıklıkla part time eleman ilanı yayınlar. Böylelikle özellikle bölgede yaşayan çok sayıda öğrenci Ataşehir’deki part time işler sayesinde istihdam edilir.

Gizle
Devamını Göster

İş İlanları

Ataşehir İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Ataşehir Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Ataşehir Bölgesinde İş Mi Lazım?

Ataşehir Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Ataşehir Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Ataşehir iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mayıs 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Ataşehir" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur