facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Çorum iş ilanları

Çorum'da Eleman Arayanlar

Çorum iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Çorum iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Çorum iş fırsatları burada!

Çorum İş İlanları

Çorum Karadeniz Bölgesi'nin İç Anadolu Bölgesi'ne açılan en önemli kapılarından biridir. Şehir önemli ulaşım ağları üzerinde konumlanmıştır. Uzun yıllardır en önemli geçim kaynakları tarım ve hayvancılık olan Çorum son yıllarda özellikle tarıma dayalı sanayide yaptığı atılımlarla kalkınmada örnek şehirler arasına girmiştir. Şehrin yaşanabilirliği ve refah düzeyi sürekli artmaktadır. Hem tarımsal ve hayvansal ürünlerin hem de sanayi ürünlerinin üretim rakamlarındaki artış şehrin ülkenin en çok ihracat yapan şehirleri sıralamasında üst sıraları zorlamasını sağlamıştır. Şehir bazı alanlarda birçok Avrupa şehri ile yarışır durumdadır. Başta Hitit Medeniyeti olmak üzere tarih boyunca bölgede yaşamış medeniyetlerin mirasına ve çeşitli doğal güzelliklere sahip olması sayesinde Çorum'da turizm de gelişmiştir.

Çorum'da gerçekleşen hızlı sanayileşme, tarım ve hayvancılıkta gelinen nokta, şehirde istihdam oranının yüksek olmasını sağlamıştır. Çorum işsizlik oranı bakımından Türkiye ortalamasının altındadır. Çünkü Çorum'da yaklaşık yüz ayrı sektörde faaliyet gösteren firmalar pek çok personel çalıştırmaktadır ve sık sık alım yapmaktadır. Çorum iş ilanları bu firmalarda sıklıkla meydana gelen personel ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Bu sektörlerden bazıları bu konuda daha öndedir. Şehir, maaş düzeyleri, çalışma şekli ve iş pozisyonu açısından hemen hemen her meslek mensubu için fırsatlar barındırır. Bazı meslek grupları diğerlerine göre daha fazla iş imkanına sahiptir. Fakat Çorum'da vasıfsız eleman arayanlar da olduğundan hemen hemen herkes için iş fırsatı vardır.

Çorum'da Öne Çıkan Sektörler ve İş İmkanları Nelerdir?

Çok çeşitli sektörlerde yapılan yatırımların ekonomiye yön verdiği Çorum, uzun zamandır tarım, hayvancılık ve bazı sanayi dallarında önemli oranlarda üretim ve satış kapasitesine sahiptir. Özellikle yumurta, tahıl, çeltik, mısır, tahıl ve tarımsal gıda işleme makineleri üretiminde ve ticaretinde oldukça iyi durumdadır. Tarıma dayalı sanayiye yönelik makine ihracatının yaklaşık dörtte biri Çorum'dan yapılmaktadır. Makine sanayi dışında şehrin ekonomisi için önde gelen sanayi sektörleri kiremit, tuğla, demir-çelik döküm, otomotiv yan sanayi, vitrifiye ve seramik ürünleri, tekstil, ayakkabı ve sağlık gereçleri sektörleridir. Çorum'da iş ilanları büyük ölçüde bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından verilir. Çorum'da sanayi üretimine yönelik sektörler dışında hizmet sektörleri, tarım, hayvancılık, turizm, ormancılık, su ürünleri ve inşaat sektörlerinde de iş imkanları vardır. Sanayi ve sanayi dışı sektörleri bu kadar gelişmiş olan Çorum'da iş ilanları bayan veya bay fark etmeksizin pek çok kişi için iş fırsatları içerir.

Çorum İş İlanlarında En Çok Aranan Pozisyonlar Neler?

Çorum'da ekonomik faaliyetlere yön veren sektörlerin çok çeşitli olması bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalardaki iş pozisyonlarının da çok çeşitli olmasını sağlamıştır. Bazı sektörlere özgü iş pozisyonları için eleman alımının yanı sıra tüm sektörlerde ortak olan iş pozisyonları için de alımlar yapılmaktadır. Bunun sonucunda da bazı iş pozisyonları için diğerlerine göre daha fazla iş ilanı görülmektedir. Çorum'da endüstriyel üretim, tarım, hayvancılık, avcılık, ormancılık ve su ürünlerinde çalışanlar istihdamda büyük paya sahiptirler. Bu mesleklerin haricinde hizmet ve satış elemanları ile zanaatkarlar ve inşaat işleri ile ilgili meslek mensupları da istihdamda yüksek orana sahiptir. Nitelikli ve niteliksiz tarım işçisi, imal işçisi, tekniker, garson, temizlikçi, şoför, güvenlik personeli, kurye, aşçı, mağaza satış danışmanı, sekreter, montaj işçisi, inşaat işçisi en çok aranan meslek mensupları arasındadır. Çorum iş ilanları vasıfsız eleman alımına yönelik de olabilmektedir.

Çorum'da İş İlanı Veren Firmalar Hangileridir?

Çorum'da eleman arayan yerler çok çeşitli sektörlerden olabilir. Çorum'da ziynet eşyaları, ayakkabı, banyo gereçleri, makine aksamları, makarna ve yumurta gibi çok farklı ürün gruplarının üretimini ve ihracatını yapan firmalar eleman arayışındadır. Eleman arayışı üretim ve ihracat haricinde satış ve pazarlama alanında, hizmet sektöründe, inşaat sektöründe, bilişim sektöründe ve perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından da yapılır. Her sektörden de farklı yapıdaki işyerleri için alımlar yapılır. Personel alımı bir fabrika için olabileceği gibi küçük bir satış mağazası, bir restoran, otel, kuyumcu, inşaat şantiyesi, çağrı merkezi veya bir yönetim ofisi için de olabilir.

Çorum İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Çorum'da faaliyet gösteren firmaların iş ilanlarına Eleman.net aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bunun için iş ilanları sayfasındaki arama kutusuna ";Çorum eleman ilanları" yazabilir veya iş arama formunda şehir filtresinde Çorum'u seçip arama yapabilirsiniz. Bu şekilde genel bir arama yapabileceğiniz gibi detay filtre seçenekleri ve hızlı erişim etiketleri aracılığıyla belirlediğiniz kriterlere göre eleme de yapabilirsiniz. Örneğin aramanızı sadece Çorum'da eleman ilanı yayınlayan fabrikaları görecek şekilde daraltmak istiyorsanız ";Çorum eleman arayan fabrikalar" hızlı erişim etiketine tıklayabilirsiniz. Erkek personel alımı yapan firmaları görüntülemek istiyorsanız ";Çorum'da iş ilanları bay" etiketine de tıklayabilirsiniz. Aynı şekilde "Çorum iş ilanları bayan" etiketine tıklayarak sadece bayanlar için yayınlanan güncel ilanları da görüntüleyebilirsiniz.

Çorum İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Çorum için yayınlanan, aramalar, filtrelemeler ve hızlı erişim etiketleri kullanarak görüntülediğiniz güncel iş ilanlarına başvuru yapabilmek için Eleman.net'te üyeliğiniz ve bir özgeçmişiniz olması yeterlidir. Eleman.net'e üye olmak ise ücretsizdir ve oldukça kolaydır. Aynı şekilde niteliklerinize ve kariyer hedeflerinize uygun bir iş ilanına başvurmak da çok kolay ve ücretsizdir. Başvuru aşamasında ilan sahibi firma ile mesajlaşmanız da mümkündür. Siz de Çorum'da faaliyet gösteren bir firmada çalışmak istiyorsanız Eleman.net aracılığıyla görüntülediğiniz ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Çorum Sık Sorulan Sorular

Çorum Kamu İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Dönem dönem belediyeler ve bakanlıkların il ve ilçe müdürlükleri için personel alımı yapılmaktadır. Çorum kamu iş ilanlarına ulaşmak için belediyelerin ve bakanlıkların web sitelerindeki iş duyularını düzenli olarak takip edebilirsiniz. Özel sektördeki ilanlar için ise eleman.net'teki Çorum iş ilanları kategorisine göz atabilirsiniz.

Çorum'da Evde İş İlanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Üretim sektöründe faaliyet gösteren bazı firmalar paketleme konusunda evde iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlardan haberdar olmak için eleman.net'in ana sayfasındaki arama kutusuna evde yazın ve arama yapın. Çıkan sonuç sayfasında "Şehir" bölümünden Çorum'u seçin. Çıkan sonuç sayfasının üstündeki "Arama Seçimleriniz" seçeneğinden aramanıza alarm kurun. Böylece, arama kriterlerinize uygun bir ilan yayınlandığında size e-posta ile bilgi verilecektir.

Çorum'da Ne İş Yapabilirim

Çorum şehrinde otomativ, sağlık, lojistik, telekominikasyon, inşaat, bilişim gibi birçok farklı sektör bulunur? Çorum şehrinden yüzlerce firma her ay güncel iş ilanları yayınlamaktadır. eleman.net'teki Çorum iş ilanları kategorisine göz atarak mesleğinize ve adresinize en uygun iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

Çorum İş İlanları

Çorum'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Çorum'da İş mi Arıyorsunuz?

Çorum'da İş Mi Lazım?

Çorum iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Çorum'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Çorum'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Çorum iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Haziran 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Çorum'da İlçelere Göz Atın?

Çorum İçin Pozisyonlara Göre İlanları İncelemek İster Misin?

Çorum İçin Bölümlere Göre İlanları İncelemek İster Misin?

Çorum İçin Sektörlere Göre İlanları İncelemek İster Misin?

Aradığınız "Çorum" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?