Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Giresun iş ilanları

Giresun'da Eleman Arayanlar

En yeni Giresun iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Giresun İş İlanları

Giresun, Türkiye’nin kuzey doğusunda, Karadeniz Bölgesi’nde yer alır. Ordu, Trabzon, Sivas, Gümüşhane, Erzincan ile komşu olan Giresun’un iş gücüne katılım oranı oldukça yüksektir. Son istatistiki verilere göre U seviyesinde olan ve sürekli ivme kazanan istihdam sayıları ile Giresun, ülke ekonomisine önemli katkılar sağlar. Karadeniz bölgesinin ticaret merkezlerinden biri olan şehir, ihraç ürünleri başta olmak üzere gıda ve tekstil alanında faaliyet gösteren kurumlara ev sahipliği yapar. Firmaların Eleman.net sayfasında yayınladıkları Giresun iş ilanları, iş arayanların doğru meslekler ile buluşmasına önemli ölçüde katkıda bulunur.

Giresun’da faaliyet göstermekte olan kurumlarda kadın çalışan oranının hatırı sayılır rakamlara ulaşması, kentin eğitim seviyesinin yüksek olduğuna işaret eder. Üreten bir toplumun fertleri olan kadın çalışanlara ek olarak, 18-24 yaş aralığındaki genç nüfusun da iş gücüne katılım sağladığı gözlemlenir. Şirketler Eleman.net platformunda farklı meslek kategorilerine göre personel alımı yaparlar. Giresun iş ilanları bayan başlığı altında listelenen firma ilanları, kadın çalışanlara tanınan çok sayıda iş imkanını ifade eder.

Giresun’da Öne Çıkan Sektörler ve İş İmkanları Nelerdir?

Türkiye’nin ve dünyanın fındık yetiştiriciliği alanında en önemli merkezi olan Giresun, aynı zamanda bir sanayi kentidir. Şehirde yer alan ve gıda ürünleri, madencilik, orman ürünleri üzerine faaliyet gösteren üretim tesislerini yapı sanayi ve tekstil sektörü takip eder. Ayrıca Giresun’da özel ve kamu sektörüne ait çeşitli işletmeler bulunur. Turizm, eğitim, sağlık, inşaat sektörlerinde hizmet veren kurumlar, farklı dallarda mesleki bilgiye sahip pek kişiyi istihdam eder.

Giresun’da sağlanan iş imkanları, çoğunlukla çalışan kesimin veriminin artmasına, görev ve sorumluluklarını en iyi biçimde yerine getirmesine katkıda bulunur. Giresun’da yer alan firmalar mesai saatlerini tam zamanlı, yarı zamanlı veya mevsimsel olarak belirler. Buna göre 18-24 yaş arasında bulunan ve hali hazırda eğitimini sürdüren genç nüfusun da iş gücünde yer alması sağlanır. Eleman.net sayfasında Giresun iş ilanları part-time kelimeleri ile arama yaparak, yarı zamanlı mesai ile çalışmaya uygun eleman arayan kurumlara ulaşabilirsiniz.

Giresun İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Pazar payının önemli bir kısmında aktif rol oynayan üreticiler, gıda, madencilik, hayvancılık, tarım, orman ürünleri başta olmak üzere tekstil ve inşaat sektörlerinde hizmet verirler. Sanayi sektörüne dahil olan kurumlarda üretim müdürü, vardiya amiri, orman mühendisi, maden mühendisi, montaj elemanı, model makinacı, marangoz, mobilya ustası, sevkiyat elemanı, elektrik teknikeri ve benzeri pozisyonlarda iş imkanı bulunur.

Giresun iş ilanlarında aranan pozisyonlar mesleki tecrübeye ve artan işgücüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak şehirde bulunan kurumlarda çeşitli görev tanımlarına uygun iş fırsatı bulmak zor değildir. Hizmet sektöründe çalışmak üzere istihdam edilen temizlik görevlisi, garson, reyon elemanı, kasiyer, dağıtım elemanı, sekreter, anketör, stajyer gibi pozisyonlarda iş başvurusunda bulunmak için Eleman.net üzerinden Giresun iş ilanları başlığı ile listelenen çok sayıda personel ihtiyacını inceleyebilirsiniz.

Giresun'da İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Giresun’un tarihi ve doğal yapısı sayesinde şehir yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilir. Bu bağlamda turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, pansiyon, müze, restoran ve benzeri işletmelerde çeşitli pozisyonlarda çalışma olanağı sağlanır. Buna göre resepsiyonist, güvenlik görevlisi, tur operatörü, aşçı, mutfak personeli, barista ve şef garson gibi pozisyonlarda iş imkanı bulabilirsiniz. Diğer taraftan şehir halkının olağan ihtiyaçlarını karşılayan okullar, hastaneler, sağlık kurumları, banka şubeleri, sinema ve tiyatrolar, marketler, yerel basın kuruluşları, muhasebe ve sigorta şirketleri, hazır giyim satış mağazaları gibi alanlarda görev alabilirsiniz.

Giresun İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Yaşadığınız şehirde bulunan kurumlar Eleman.net platformunda yayınladıkları iş ilanları sayesinde doğru çalışma arkadaşlarına ulaşırlar. İşverenler ile iş arayanları bir araya getiren Eleman.net sayesinde pek çok kişi meslek tanımına uygun iş fırsatına sahip olur. Eğitim durumunuzu, katılım gösterdiğiniz kurs ve seminerleri, mesleki deneyiminizi, hakim olduğunuz bilgisayar programlarını ve varsa yabancı dil seviyenizi belirten özgeçmişiniz ile Eleman.net sayfasında yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz şehri, ilgili kategoriyi ve çalışmak istediğiniz pozisyonu seçerek arama kriterlerinizi belirlediğinizde sizin için en doğru olan ilan sonuçlarına ulaşmanız kolaylaşır. Örnek olarak Giresun iş ilanı bayan kelimeleri ile birlikte meslek grubunu seçtiğinizde uygun pozisyonların arasından seçim yapabilir, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Giresun Sık Sorulan Sorular

Giresun İş ilanlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Güvenilir ve alanında uzman olan Eleman.net sayfasında pek çok kurum iş ilanı yayınlar. Farklı şehirlerde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından görülen ihtiyaç üzerine personel alımı yapılır. Siz de bulunduğunuz şehirde çalışmak üzere Eleman.net platformunda yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilir, başvuruda bulunabilirsiniz.

Giresun’da İş ilanları Hangi İş İmkanlarını Sunar?

İş başvurusunda bulunduğunuz pozisyona bağlı olarak kurumların sunduğu imkanlar değişkenlik gösterir. Ancak hizmet karşılığı aylık maaş ödemesi, fazla mesai ücreti, teşvik primi, yemek ve ulaşım giderleri, yıllık izin süresi, sağlık sigortası güvencesi ile kanunda belirtilen mesai saatleri firmalar tarafından sağlanan temel iş imkanlarına örnek olarak verilir.

Giresun İş ilanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Her meslek grubuna göre firmaların aradığı özellikler değişiklik gösterir. Ancak eleman ihtiyacına uygun donanıma ve bilgi birikimine sahip olan kişileri istihdam eden kurumların genel olarak aradığı bazı etik özellikler vardır. Dürüstlük, adalet, sorumluluk bilinci, zaman yönetimi ve ekip ruhu başta olmak üzere iş başvurusunda bulunacak kişilerde aranan özellikler arasında güler yüzlü ve pozitif olmak, düzgün diksiyon kullanmak, dış görünümüne özen göstermek, iş gelişimi için gerekli motivasyonu bulundurmak ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olmak yer alır.

Gizle
Devamını Göster

Giresun İş İlanları

Giresun'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Giresun'da İş mi Arıyorsunuz?

Giresun'da İş Mi Lazım?

Giresun iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Giresun'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Giresun'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Giresun iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Giresun" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur