Pozisyon
 (1 Seçim)
Freze Operatörü
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Avrupa Freze Operatörü iş ilanları

İstanbul Avrupa'da Freze Operatörü Arayanlar

En yeni İstanbul Avrupa Freze Operatörü iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Avrupa Freze Operatörü İş İlanları

Freze operatörü farklı ham madde, şekil ve özellikteki materyalleri kullanarak şekillendirir. Kendisinden istenen parçayı freze tezgahı ile istenen şekil ve ölçülere getirmek için hazır programlar ve manuel araçlar kullanır. Teknik resim ile projeleri okuyarak verilen siparişi sorunsuz şekilde tamamlar. İstanbul Avrupa freze operatörü iş ilanları seri üretim, imalat, tasarım gibi birçok farklı alanda hizmet veren firmalar tarafından açılır.

İstanbul sanayi ve tasarım ofislerinin, şirketlerin ve fabrikaların yoğun olduğu bir bölge olduğu için Avrupa yakasında iş imkanı çoktur. Freze operatörü olarak Avrupa yakasında çalışmak isteyenler için küçük ve büyük ölçekli birçok işletmenin ilanına Eleman.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa'da Freze Operatörü İş İmkanları Nelerdir?

Freze tezgahında kendisine teslim edilen projeyi okumak ve uygun üretim yapmakla görevli olan operatörün çalışma şartları ve imkanları firmaya göre değişiklik gösterir. Eleman.net üzerinden İstanbul Avrupa freze operatörü yeni ilanlara göz atarken çalışma koşullarını detay sayfalarda bulabilirsiniz.

Freze operatörü atölyede metal çapak, talaş ve tozun yoğun olduğu bir alanda çalışır. Direkt iş sorumlusu olduğu için koruyucu gözlük, iş tulumu ve kask gibi iş güvenliği ekipmanları giymesi gerekebilir. Birçok işletme elemanlarına bu kıyafetleri kendisi temin eder.

Çalışan mesai saatleri ve izin günleri işverene göre değişir. Bazı işletmeler sadece günün belli saatlerinde freze işlemi isteyerek mesai düzenlemesi yapabilir. Birçok imalathane ve atölye ise vardiyalı çalışma sistemi ile daha fazla parça üretimini hedefler. Burada esnek çalışma saatleri ve vardiyalı düzene uyumlu çalışan aranır. Parça başı, prim döner sermaye, ekstra mesai gibi ücretler ile çalışan teşvik edilebilir.

İstanbul Avrupa Freze Operatörü İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Freze operatörü olmak için Makine Teknolojisi bölümlerinden mezun olunmalı ya da mesleki yeterlilik belgesi alınmalıdır. Makine bölümlerini okumayanlar usta – çırak ilişkisi ile atölyelerde yetişerek daha sonra operatörlük belgesi de alabilir. Freze yardımcı elemanı ve çırak olarak işe başlayacak kişilerden genellikle sorumluluk sahibi ve genç olması istenir. Operatör olarak işe alınacak adaylarda ise mesleki yeterliliğin yanı sıra bazı özellikler aranır.

İstanbul Avrupa freze operatörü iş ilanları bay ilanları açıldığı için genellikle askerliğini yapmak ya da ilişiği bulunmamak beklentiler arasındadır. Mesleğin zorluğu nedeniyle erkekler istihdam edilir. Bu sebeple askerlik, fiziki yeterliliğe sahip olmak ve sağlık raporu aranan özellikler arasındadır.

Freze operatörü teknik çizim okuyabilmeli ve basit çizimleri kendisi yapabilmelidir. Kendisine verilen tasarımı teknik resimden okuyarak birebir uygularken hataya mahal vermemeli, basit matematik hesaplaması yapmalıdır.

Genellikle mesai saatleri içinde çalışan freze operatörlerinin atölyenin bulunduğu ilçeye yakın olması ve İstanbul’da ikamet etmesi istenir. İşverenin kullandığı freze makinesini ve kullanılan yardımcı parçalara hakim olması da özel şart olarak aranabilir. Bazı işletmeler özellikle tek bir marka ya da modeli kullanmayı bilen frezeci arayabilir.

İş güvenliği konusunda eğitim almış, özenli çalışan ve sorumluluk sahibi adaylar aranır. Freze tezgahında çalışmak yorucu ve tehlikeli olduğu için adayların yüksek bilinç ve dikkat sahibi olması istenir.

İstanbul Avrupa'da Freze Operatörü Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Tehlikeli iş kollarından biri olan freze operatörlüğü yapan kişilerin birçok farklı firmada iş bulma imkanı vardır. Otomotiv, inşaat, demir – çelik, metal, alüminyum, ahşap, plastik, PVC ve makine sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar farklı isimlerle eleman ilanı verir. İstanbul Avrupa freze operatörü ilanları genellikle şu meslek tanımları ile açılır:

  • CNC freze operatörü
  • Frezeci
  • Freze operatörü
  • Freze tezgahı operatörü
  • Freze ustası
  • Freze yardımcı elemanı
  • Manuel freze operatörü
  • Lazer freze operatörü
  • Torna freze ustası
  • Torna yardımcı elemanı

Kullanılan freze makinesi modeline, makine kol ve yardımcı parça türüne ve eleman vasıflarına göre farklı isimlerle açılan mesleğin geniş istihdam alanı vardır. Makine parçası üreten firmalar, makine ve diğer metal aksamları tasarlayan ofisler, PVC ve plastik doğrama atölyeleri, ahşap atölyeler, alüminyum doğrama gibi birçok farklı faaliyet alanında çalışabilir. Fabrika, atölye, imalathane, tersane ve otomotiv firma ve işletmeleri iş imkanı sunar.

İstanbul Avrupa Freze Operatörü İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Güncel İstanbul Avrupa freze operatörü iş ilanları Eleman.net üzerinden online başvuruya açıktır. İstanbul’da yaşıyor ve mesleki yeterlilik sahibi olduğunuz freze tezgahında çalışmak istiyorsanız sisteme üye olarak özgeçmiş oluşturabilirsiniz. CV bilgileriniz ile ilan listesinden size uygun olanları seçebilir, işveren detay sayfaları ile başvuru yaparsınız. Freze operatör ilanlarını listelerken tarihe, uygunluğa, ilçeye göre sıralama ve filtreleme özellikleri ile kişiselleştirebilirsiniz.

Eleman.net platformu ile aradığınız işi hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir, kullanıcı dostu arayüz ile aramalarınızı filtrelerle düzenleyebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Avrupa Freze Operatörü Sık Sorulan Sorular

Freze operatörü iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

Freze operatörü olmak için gerekli eğitim ve belgeleri sahip, dikkat seviyesi yüksek, fiziksel sağlığı yerinde, el ve göz koordinasyonu iyi, teknik resim okuyabilen adaylar aranır.

Freze operatörü nerede çalışabilir?

Freze operatörü plastik, metal, ahşap gibi farklı materyaller ile üretim yapan atölye, fabrika ve üretim tesislerinde çalışabilir. Otomotiv sanayi, imalat atölyeleri ve metal sektöründe hizmet veren firmalar en çok çalıştığı iş alanlarıdır.

Güncel freze operatörü iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

Güncel freze operatörü ilanlarına Eleman.net üzerinden ulaşarak başvuru yapabilirsiniz. İşverenlerin detay sayfalarından iş hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul Avrupa İş İlanları

İstanbul Avrupa'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Avrupa'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Avrupa'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Avrupa'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Avrupa'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Avrupa Freze Operatörü iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Kasım 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Avrupa Freze Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur