Pozisyon
 (1 Seçim)
Satış Danışmanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı iş ilanları

İstanbul Avrupa'da Satış Danışmanı Arayanlar

En yeni İstanbul Avrupa Satış Danışmanı iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye’nin gelişmiş ve kalabalık şehirlerinden biridir. Şehirde birçok Avm, satış mağazası ve market mevcuttur. Bundan dolayı satış danışmanı başta olmak üzere birçok alanda iş bulma imkânı fazladır. Satış danışmanı, satış ve pazarlama alanında çalışan firma ya da şirketlerin kazancını çoğaltmak ve markanın büyümesine yardım etmekle görevlidir. Marketlerde, alışveriş mağazalarında ya da hizmet sektörlerinde müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak satışı yapılacak olan ürün ve hizmetin satış planlamasını yaparlar. Bu doğrultuda satışları arttırmayı, müşteri memnuniyeti sağlamayı ve alınan siparişin en hızlı şekilde müşteriye ulaşmasını sağlarlar. Hemen hemen her sektörde satış danışmanına ihtiyaç duyulduğundan dolayı İstanbul Avrupa satış danışmanı iş ilanları her geçen gün artmakta ve güncellenmektedir.

İstanbul’da Avrupa'da Satış Danışmanı İş İmkânları Nelerdir?

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı yeni iş ilanları çoğunlukla özel sektörde karşınıza çıkar. Özellikle yiyecek, giyim, ayakkabı, çanta, mobilya ve teknolojik alanlarda satış yapan mağazalarda, müşteri ile iletişime geçerek, ihtiyaç dâhilinde olan ürünün satışının yapılması amaç edinilir. Bu bağlamda İstanbul Avrupa yer alan giyim ve teknoloji mağazalarında, marketler ya da alışveriş merkezlerinde iş bulmak mümkündür. Ürünün yanı sıra hizmet pazarlayan yerlerde de satış danışmanına ihtiyaç duyulur. Özellikle dershane, kurs ya da İngilizce ders merkezlerinde gerekli müşteriye hizmet hakkında bilgi vermek, en iyi şekilde tanıtım ve satış yapmak kurumda çalışan satış danışmanının görevidir. Bunun yanı sıra İstanbul Avrupa Yakası büyük bir bölgedir. Bundan dolayı saha satış elemanı olarak iş bulmak da mümkündür. Ürün ya da hizmetle ilgilenen kişileri ziyaret ederek, tanıtım ve satış yapılır. Aynı zamanda satış ve pazarlama alanında hizmet veren şirket ya da firmalar; müşteri ihtiyacını, şikâyetini ve memnuniyetini belirlemek için de satış danışmanları ile çalışırlar.

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı iş ilanları bay ya da bayan fark etmeksizin bir takım özelliklerin bulunmasını şart koşar. İşverenler, satış danışmanı pozisyonunda çalışacak kişilerin belli özelliklere sahip olmasını bekler. Bu gerekli özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • İletişim ve ikna becerisi kuvvetli
  • Dış görünüşüne her zaman önem veren
  • Kariyer hedefleri olan
  • Ürün ya da hizmetler hakkındaki bilgileri müşteriye doğru ve etkili bir biçimde sunabilen
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayan
  • Belirlenen satış hedefini yerine getirebilen
  • Satış, pazarlama ve halkla ilişkiler alanlarında bilgi sahibi olan
  • Yabancı dil bilen

Bu özelliklere sahip olduğunu düşünen kişiler, internet üzerindeki satış danışmanı iş ilanlarına göz atarak İstanbul Avrupa’daki ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilirler. Başvuru için kriterlerin uygunluğundan emin olan adaylar, deneyimlerini içeren bir CV oluşturarak ilanları değerlendirebilirler.

İstanbul Avrupa’da Satış Danışmanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Satış danışmanı geniş bir sektöre sahiptir. Sağlık, sigorta ve eğitim alanlarında hizmet veren firmalar, hizmetin pazarlanması ve tanıtılması amacıyla satış danışma alanında çalışanlara ihtiyaç duyarlar. Aynı zamanda otomotiv sektörü, elektronik ya da tekstil ürünleri satan mağazalar da ürün satışının yapılması için satış danışmanına ihtiyaç duyar. İstanbul Avrupa’da yüzü geçkin AVM bulunur. Bu AVM’lerin içerisinde yer alan marketler, teknoloji ve giyim mağazaları ürünlerin satışı için danışmanlara ihtiyaç duyar. Dolayısıyla internet üzerinde fazlasıyla İstanbul Avrupa satış danışmanı ilanları ile karşılaşmak mümkündür. Bu alanda iş arayanlar zorlanmadan diledikleri pozisyonlarda iş bulabilir. Bunun yanı sıra İstanbul geniş bir şehir olduğundan dolayı satışı yapan firmaların geniş bir alanda kendini duyurması gerekir. Bunun için de çoğu firma saha satış elemanlarına yönelir. Saha satış elemanları belirlenen noktalara ziyaret gerçekleştirerek hem firmayı tanıtır hem de satış gerçekleştirir.

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Son zamanlarda iş başvurusu için tercih edilen ilk yöntem, internet başvurularıdır. Güncel İstanbul Avrupa Satış Danışmanı iş ilanları seçeneklerine ulaşmak için en iyi yöntemlerden biri Eleman.net platformudur. 2005 yılından bu yana hizmet veren platform, işveren ve iş arayan kişileri bir araya getirerek, iş bulma işlemini kolay bir hale sokar. Hızlı ve güvenli bir altyapıya ait olan Eleman.net 350.000’den fazla işverene ve 15 milyondan fazla iş arayana hizmet verir. 700 binden fazla kişiye istihdam sağlayan platform üzerinden kolaylıkla satış danışmanı iş ilanlarına ulaşılır. Arama motoruna satış danışmanı yazarak ve filtreleme kısmında İstanbul Avrupa filtresini kullanarak dilediğiniz ilana anında ulaşabilirsiniz. Hızlı CV oluşturma sistemi sayesinde kısa sürede bilgileri yükleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Avrupa Satış Danışmanı Sık Sorulan Sorular

Satış danışmanı arayan sektörler nelerdir?

Geniş bir sektöre sahip olan satış danışmanı; alışveriş merkezlerinde, eğitim kurumlarında, otomotiv sektöründe, elektronik, giyim ya da yiyecek satan mağazalarda çalışabilir.

Satış danışma iş başvuru nasıl yapılır?

Satış danışmanı alanında iş başvurusu yapmak isteyenler Elemen.net platformundan güncel iş ilanları arayarak ve filtreleme sistemi sayesinde kendisine en uygun iş seçeneğini bularak hemen başvuruda bulunabilir.

Satış danışmanında aranan özellikler nelerdir?

İşverenlerin satış danışmanında aradığı özellikler şu şekilde sıralanabilir: kuvvetli iletişim becerisi, yüksek ikna kabiliyeti, temiz, bakımlı, kariyer hedefi olan, müşteri ile etkili bir iletişim kurabilen, ekip çalışmasına ayak uydurabilen, belirlenen satış hedeflerine dikkat eden, İngilizce bilen, giyimine ve kendine özen gösteren.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul Avrupa İş İlanları

İstanbul Avrupa'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Avrupa'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Avrupa'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Avrupa'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Avrupa'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Avrupa Satış Danışmanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Aralık 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Avrupa Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur