Pozisyon
 (1 Seçim)
Reyon Elemanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Avrupa Reyon Elemanı iş ilanları

İstanbul Avrupa'da Reyon Elemanı Arayanlar

En yeni İstanbul Avrupa Reyon Elemanı iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

İstanbul Avrupa Reyon Elemanı İş İlanları

Reyon elemanı market ve mağazalarda çalışan kişilerdir. Ürünlerin yerleştirilmesi, düzenlenmesi ve düzgün şekilde kalmasından sorumludurlar. Bu nedenle reyon elemanları gün içerisinde uzun saatler boyunca ayakta kalabilir. Reyon elemanlarının sorumlu olduğu alandaki ürünlerin fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir. Ayrıca bu ürünlerin sınıflandırılması, dizilmesi, eksik ve fazla ürünlerin tespiti ve depodan takviye gibi işlemlerle uğraşırlar.

İstanbul, mağaza ve market sayısı açısından reyon elemanlarının en çok istihdam edildiği büyükşehirlerin başında gelir. İstanbul Avrupa reyon elemanı iş ilanları farklı ürün skalasına sahip mağaza ve marketler tarafından açılır. İşverenler tek bir mağazadan ya da bölümden sorumlu olacak reyon elemanı için ilan verebilir. İş tanımını Eleman.net üzerinden işveren detay sayfalarında inceleyerek başvurduğunuz ilanda sizden beklenenleri görebilirsiniz.

Sabit bir reyondan sorumlu olan kişilerin kendi bulundukları alanla ilgili detaylı bilgi sahibi olması ve orayı yönetmesi beklenir. Başvurulan iş bir markette “et reyonundan sorumlu olmak” ise sadece bir bölüme bakmanız beklenir. Fakat tüm marketin reyonlarının dizilmesinden sorumlu olan genel ilanlar da vardır. Genellikle küçük işletmeler ve az ürün satışı yapan mağazalarda tek bir kişiden tüm reyonların düzenlenmesi istenir. Büyük market ve mağazalarda ise elemandan beklenti sadece kendi alanına hakim olmak ve burayı detaylı olarak takip etmektir.

İstanbul Avrupa'da Reyon Elemanı İş İmkanları Nelerdir?

Reyon elemanlarına sunulan imkanlar işletme ve şirketin büyüklüğü, hizmet verdiği alan ve iş tanımına göre değişebilir. Maaş ve SSK genel olarak verilen imkanlardır. Vardiyalı çalışma sisteminde çalışandan esnek saatlere uyumluluk beklenirken mesai ücreti de imkanlar arasına eklenebilir. Reyon elemanı satış desteği de veriyorsa ürün başına prim ya da döner sermayeden genel prim alabilir. Yol ve yemek hakkı da sunulan imkanlar arasındadır.

İstanbul Avrupa reyon elemanı iş ilanları bay ve bayanlar için uygundur. Çalışılan iş yerinde ağır yük kaldırmak gerekmiyorsa genellikle kadın ve erkekler eşit oranda istihdam edilir. Mağaza, market ve ürün satışı yapılan diğer alanda iş imkanı olan reyon görevlileri için özellikle bir eğitim de aranmaz. İŞKUR üzerinden reyon görevlisi olmak için eğitim alınsa da çoğu işletme kendi elemanını yetiştirir. İşe alımlarda deneyim öncelikli olarak seçilmek üzerinde etkilidir.

İstanbul Avrupa Reyon Elemanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Reyon elemanlarının transpalet olarak bilinen insan kontrollü, vücut ya da motor gücü ile çalışan araçları kullanması beklenir. Hidrolik kaldırma sistemine sahip olan transpaletler için ekstra eğitim işyeri tarafından işe alım sonrası sağlanabilir. Ürünleri depodan reyona taşımak için kullanılan transpaletler kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir.

İstanbul Avrupa reyon elemanı ilanları arasından size uygun olanı ararken bazı ortak özellikler dikkatinizi çekebilir. İşletmenin hizmet ve satış türüne göre özel şartları, ikamet ve yaş kriteri olsa da genellikle bazı özellikler ilanlarda benzerdir.

Reyoncu olarak çalışmak için adayların uzun saatler ayakta kalabilmesi ve yoğun iş temposuna uygun fiziki yapıda olması beklenir. Ayrıca market ve mağazada çalışan diğer ekip arkadaşları ve amirler ile uyum içinde olması için adaylardan ılımlı, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü olması beklenir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışması istenen reyon elemanlarının işlerini hızlı ve pratik şekilde yapabilmesi gerekir. Bu nedenle zaman yönetimi iyi olan ve atik kişiler tercih edilir.

Ürünlere zarar gelmemesi, hasar ve zayiatı minimuma indirmek için reyon elemanlarının dikkatli ve sorumluluk sahibi olması istenir.

İstanbul Avrupa’da Reyon Elemanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Güncel İstanbul Avrupa reyon elemanı iş ilanları giyim mağazaları, hırdavat mağazaları, kozmetik mağazaları gibi farklı alanlarda verilir. Ayrıca büyük ve küçük ölçekli marketler de reyon elemanı çalıştırır. Ürün satışı yapılan yapı marketler, alışveriş merkezleri, pazar yerleri ve diğer gross marketlerde reyonda özel olarak eleman bulundurur.

İstanbul Avrupa Reyon Elemanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul Avrupa reyon elemanı yeni ilanlara anında başvuru yapmak istiyorsanız Eleman.net üyesi olabilirsiniz. Üyeliğin ardından “İstanbul Avrupa reyon elemanı” araması yapabilir hatta aramanızı kaydedebilirsiniz. Arama alarmlarını açarsanız yeni ilanlar eklendiği zaman mail ile bilgilendirilirsiniz. Arama sonuçlarında çıkan iş ilanlarına detay sayfaları üzerinden online başvuru yapılır. İletişim numarası ve mail adresi verilen iş ilanlarında ise direkt olarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Eleman.net ile aradığınız reyon elemanı ilanı ve diğer işlere anında ulaşabilir, ücretsiz üye olarak iş arayışınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Avrupa Reyon Elemanı Sık Sorulan Sorular

Reyon elemanı iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

Reyon elemanı iş ilanı veren firmalar adaylardan transpalet kullanabilmek, yaş ve cinsiyet kriterini sağlamak, güçlü ve sağlıklı olmak şartlarını karşılamalarını bekler. Ayrıca reyon elemanlarının sayım dönemlerinde işlemlere destek olabilmesi ve ürün kayıtlarını eksiksiz tutabilmesi için temel matematik becerisinin olması da önemsenir.

Reyon elemanı nerede çalışabilir?

Reyon elemanı olarak mağaza ve marketlerin satış, depolama ve reyon bölümlerinde çalışabilir. Reyon elemanları tüm mağazadan ya da belirli bir alandan sorumlu olarak hizmet eder.

Güncel reyon elemanı iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

En güncel reyon elemanı ilanları için Eleman.net platformunu kullanabilirsiniz. İş tanımına göre arama yapabilir, sıralama özelliği ile en yeni ilanları listenin başında bulabilirsiniz.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul Avrupa İş İlanları

İstanbul Avrupa'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul Avrupa'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul Avrupa'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul Avrupa'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul Avrupa'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Avrupa Reyon Elemanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Avrupa Reyon Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur