facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Marangoz / Ahşap Ustası
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Kartal Marangoz / Ahşap Ustası iş ilanları

Kartal Bölgesinde Marangoz / Ahşap Ustası Arayanlar

Kartal Marangoz / Ahşap Ustası iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Kartal Marangoz / Ahşap Ustası iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Kartal Marangoz / Ahşap Ustası iş fırsatları burada!

İstanbul Avrupa ve İstanbul genelindeki diğer iş ilanlarını da inceleyin.

Marangoz / Ahşap Ustası

Marangoz / Ahşap Ustası Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Ağaçtan elde edilen ahşapları işleyen marangoz / ahşap ustası nedir? Ağacın doğal hali ya da işlenmesi ile elde edilen malzemeleri çeşitli teknik ve araçlarla işleyerek ortaya koyan kişiye marangoz ya da ahşap ustası denir. Ahşaplar zımparalama, kesme, biçme, yakma gibi farklı teknikler ile şekillendirilerek ortaya siparişi verilen ürün çıkarılır. “Marangoz / ahşap ustası ne demek?” sorusunun cevabı kısaca ahşap zanaatkarı olarak verilebilir.Marangoz / Ahşap Ustası Kimdir?Bir insanın sadece ahşa... Devamını Göster

Marangoz / Ahşap Ustası Nedir, Nasıl Olunur?
Marangoz / Ahşap Ustası Maaşları

İş İlanları

Kartal İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Kartal Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Kartal Bölgesinde İş Mi Lazım?

Kartal Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Kartal Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Kartal Marangoz / Ahşap Ustası iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Eylül 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "Kartal Marangoz / Ahşap Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur