Pozisyon
 (1 Seçim)
Temizlik Görevlisi
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Kocaeli Temizlik Görevlisi iş ilanları

Kocaeli'de Temizlik Görevlisi Arayanlar

En yeni Kocaeli Temizlik Görevlisi iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Kocaeli Temizlik Elemanı İş İlanları

Kocaeli’de hemen hemen her sektörde faaliyet yürüten firmalarda temizlik elemanına ihtiyaç olduğu için bu alanda iş ilanları yayınlanır. Yayınlanan ilanlar incelenecek olursa genellikle bunların restoranlar, hastaneler, fabrikalar, ofisler ve oteller için olduğu görülür. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu her alanda temizlik elemanına ihtiyaç vardır. Temizlik elemanı iş ilanları incelenecek olursa firmalara ya da iş yerlerine göre farklı çalışma ortamlarında temizlik yapılması amacıyla temizlik personeline ihtiyaç duyulduğu görülebilir. Hijyen konusunda titiz davranabileceğinizi düşünüyorsanız yayınlanan ilanlardan ve iş imkânlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca temizlik personellerinden bazı alanların düzeninden sorumlu olması gerektiği de belirtilebilir. Temizlik personeli tek başına çalışabilir ancak bazı durumlarda ekip halinde de işler mevcuttur. Bundan ötürü temizlik personelinin takım çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim becerilerine sahip olması beklenir. Eleman.net ile Kocaeli temizlik elemanı iş ilanları için tarih kriterini belirleyerek işlere göz gezdirebilirsiniz. Tarihi filtreleyerek Kocaeli temizlik elemanı yeni iş ilanları bulabilir ve kendinize uygun işlere başvuruda bulunabilirsiniz.

Kocaeli'de Temizlik Elemanı İş İmkanları Nelerdir?

Kocaeli nüfus bakımından Türkiye’de kalabalık bölgeler arasında yer alır. Bu şehir ticaret ve sanayi bakımından geliştiği için çok farklı sektörlerde şirketlere ve işletmelere ev sahipliği yapar. Hemen hemen her sektörde temizlik personeline ihtiyaç duyulduğu için bu alanda çalışmak isteyenlerin iş bulabilmesi kolaylaşır. Kocaeli’deki çok sayıda otel, restoran, hastane, fabrika, ofis ve kafede temizlik personeli ihtiyacı vardır. Bu yerlerde katlara veya farklı alanlara temizlik personeli aranır. Ayrıca mağazalarda ve evlerde de temizlik personeli ihtiyacı vardır. Çok sayıda holding ve tekstil atölyesi için de Kocaeli temizlik görevlisi iş ilanları yayınlanır. Özel işletmelerin ve kuruluşları yayınladığı ilanlara koşullar uygunsa başvuru yapabilirsiniz. Temizlik personelinden bu özel kuruluş ve işletmelerde çalışma şekline göre farklı görevler beklenir. Ayrıca hastanelerde, otellerde, restoranlarda temizlik personelinden vardiyalı olarak çalışması da istenebilir. Eleman.net ile yayınlanan temizlik personelleri iş ilanları sayesinde bu alanda yeni bir iş bulabilirsiniz.

Kocaeli Temizlik Elemanı İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Kocaeli temizlik elemanı iş ilanları bay ve bayan adaylara çeşitli iş seçenekleri sunar. Ancak temizlik elemanı olarak görev alacak kişilerin basit bazı bilgi ve becerilere sahip olması gerekir. Bu bilgi ve beceriler sıralanacak olursa:

 • Kafelerde, restoranlarda, otellerde ve firmalarda temizlik elemanı olacak kişiler düzen kurallarına uymalıdır.
 • Temizlik elemanı işletmelerin belirlemiş olduğu hijyen kurallarını uygulamaktan ve hem çalışma alanındaki ürünlerin temizliğinden hem de genel temizlikten sorumludur.
 • Temizlik personeli olarak çalışan kişilerin temizlik işlemlerini yerine getirebilecek şekilde mental güce sahip olması da önemlidir.
 • Restoranlarda ya da otellerde temizlik personeli olarak görev alacak kişilerin amirlerin onlar için belirlediği alanlarda genel temizliği yapması gerekir. Örnek vermek gerekirse bazı restoran personelleri sadece müşterilerin yemek yediği alanda sorumluyken bazıları da yalnızca mutfak bölümünde görev alır.
 • Ayrıca temizlik görevlileri temizlik amacıyla kullanılan malzeme ve aletler hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Personel temizlik kimyasallarını kullanma kurallarını bilmelidir. Bunun yanı sıra temizlik kimyasallarının ve aletlerinin sayımını yapmak ve eksikliklerde bunları amire bildirmek gerekir.
 • Bazı durumlarda temizlik görevlileri ofisin hizmet işlerini yapar ve çay servisi için hizmet sunabilir.
 • Firmaların büyük bir çoğunluğu temizlik personelinin konumuna yakın bölgede ikamet etmesini ister.
 • Temizlik personelleri ortamın kirlenmesi durumunda anında müdahale etmek için dikkatli ve titiz olmalıdır.
 • Genellikle temizlik personelinin ilkokul mezunu olması gerekir.
 • Bazı firmalar adayların halk eğitim merkezlerinden hijyen ve temizlik sertifikası sahibi olmasını bekler.
 • Temizlik işi ekip çalışmasıyla yapıldığı için personelin takım çalışmasına yatkın olması tercih edilir.

Kocaeli temizlik elemanı iş ilanları için başvuruda bulunacaklarda genellikle deneyim şartı aranmaz. Ancak bazı işletmeler deneyim sahibi olunmasını bekleyebilir. Eleman.net ile Kocaeli temizlik elemanı ilanları arasından kendinize en uygun olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kocaeli'de Temizlik Elemanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Kocaeli’de temizlik personeli olarak çalışmak isteyenler çok farklı sektördeki firma ve işletmelerde iş bulabilir. Küçük ve orta ölçekli firmalardan hastanelere, otellerden holdinglere, fabrikalardan imalathane ve restorana kadar çok geniş bir alanda temizlik personeline ihtiyaç vardır. Bazı işletme ve kurumlarda temizlik personelinden çay servisi ve yemek servisi yapması da beklenebilir. Ayrıca barlarda, teknelerde, kafelerde ve lokantalarda temizlik elemanı ihtiyacı vardır. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu her çalışma alanında temizlik personeli çalışır.

Kocaeli Temizlik Elemanı İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Kocaeli’de ikamet ettiğiniz adrese yakın konumdaki iş ilanlarına Eleman.net ile ulaşabilirsiniz. Eleman.net temizlik elemanı sayfasından bulunduğunuz konumu filtreleyerek oturduğunuz yere yakın bir temizlik elemanı pozisyonu bulabilirsiniz. Eleman.net üzerindeki Kocaeli temizlik elemanı iş ilanları bölgede deneyimli ya da deneyimsiz adaylar için farklı iş olanakları sunar. Siz de sitedeki Kocaeli temizlik personeli iş ilanları için online başvuru yapabilirsiniz. Eleman.net ile tarih kriterini filtrelenerek en güncel Kocaeli temizlik elemanı iş ilanları kolaylıkla bulunabilir. Eleman.net’e üye olarak firmaların yayınladığı temizlik elemanı iş ilanları ile kendinize en uygun koşulları sağlayan pozisyona yerleşerek kariyerinize yön verebilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Kocaeli Temizlik Elemanı Sık Sorulan Sorular

Firmaların Temizlik Görevlisi Alımı için Kriterleri Nelerdir?

Şirketler genellikle temizlik görevlilerinin temel eğitim almış olmasını yeterli bulur. Ayrıca adayların iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın olması istenir. Temizlik görevlisi yapacak kişilerin temizlik kimyasallarını ve kullanım şekillerini bilmesi de beklenir.

Temizlik Görevlisinin Çalışma Ortamı Nasıldır?

Firmaya göre temizlik görevlilerinin çalışma koşulları değişiklik gösterebilir. Çalışma ortamı çoğunlukla ofis, otel, kafe veya ev gibi yerlerdir. Bazı durumlarda gıda üretimi yapılan yerler ve ameliyathanelerde ekstra temizlik gerekebilir.

Temizlik Görevlisi Olabilmek için Ne Yapılmalıdır?

Öncelikle temizlik görevlisi olmak isteyenlerin meslek hakkında bilgi sahibi olması önemlidir. Aynı zamanda temizlik görevlisi olarak göreve başladığınızda, deneyim sahibi oldukça daha iyi bir iş çıkarılabilir.

Gizle
Devamını Göster

Kocaeli İş İlanları

Kocaeli'de iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Kocaeli'de İş mi Arıyorsunuz?

Kocaeli'de İş Mi Lazım?

Kocaeli iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Kocaeli'de istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Kocaeli'de yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Kocaeli Temizlik Görevlisi iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Kocaeli Temizlik Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur