facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Büfe Elemanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Manavgat Büfe Elemanı iş ilanları

Manavgat Bölgesinde Büfe Elemanı Arayanlar

Manavgat Büfe Elemanı iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Manavgat Büfe Elemanı iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Manavgat Büfe Elemanı iş fırsatları burada!

Antalya ve diğer ilçelerindeki iş ilanlarını da inceleyin.

Genişletilmiş arama sonuçlarını görüyorsunuz, ilginizi çeken ilanları inceleyebilirsiniz.
Büfe Elemanı

Büfe Elemanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Bir büfede çalışan kişiye büfe elemanı denir. Büfe elemanları genellikle yiyecek-içecek işletmelerinde, sinema ve tiyatrolarda ve benzer işletmelerde çalışırlar. Büfeler, yiyecek ve içecek ürünleri satan işletmelerdir. Büfe elemanları, müşterilerin siparişlerini alır, hazırlar ve servis eder. Ayrıca, müşterilerin sorularını yanıtlar, ödeme alır ve mekanın temizlik gibi işlerini de yapabilirler.Büfe Elemanı Ne İş Yapar?Büfe elemanı sorumlulukları, çalıştığı işletmenin büyüklüğüne, türüne ve çalı... Devamını Göster

Büfe Elemanı Nedir, Nasıl Olunur?
Büfe Elemanı Maaşları

İş İlanları

Manavgat İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Manavgat Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Manavgat Bölgesinde İş Mi Lazım?

Manavgat Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Manavgat Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Manavgat Büfe Elemanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Ekim 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "Manavgat Büfe Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur