facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Boya Elemanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Nilüfer Boya Elemanı iş ilanları

Nilüfer Bölgesinde Boya Elemanı Arayanlar

Nilüfer Boya Elemanı iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Nilüfer Boya Elemanı iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Nilüfer Boya Elemanı iş fırsatları burada!

Bursa ve diğer ilçelerindeki iş ilanlarını da inceleyin.

Boya Elemanı

Boya Elemanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

“Boya elemanı, inşaat ve benzeri sektörlerde, boyacılık işlerinde çalışan kişidir” tanımı boya elemanı kime denir sorusunun kısaca cevabıdır. Boya elemanı, işveren tarafından verilen talimatlar doğrultusunda boyama işlerini gerçekleştirir. İşlerini titizlikle yapmalı ve güvenlik kurallarına uyarak çalışmalıdır.Boya Elemanı Ne İş Yapar?Boya elemanı sorumlulukları çeşitlidir. Boyama işleri öncesinde, yüzeyleri hazırlamak için zımpara, çekiç, spatula vb. araçları kullanarak düzgün ha... Devamını Göster

Boya Elemanı Nedir, Nasıl Olunur?
Boya Elemanı Maaşları

İş İlanları

Nilüfer İlçesinde iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Nilüfer Bölgesinde İş mi Arıyorsunuz?

Nilüfer Bölgesinde İş Mi Lazım?

Nilüfer Bölgesinde iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Nilüfer Bölgesinde yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Nilüfer Boya Elemanı iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Ekim 2023 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Aradığınız "Nilüfer Boya Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur