Pozisyon
 (0 Seçim)
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Ordu iş ilanları

Ordu'da Eleman Arayanlar

En yeni Ordu iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

Ordu İş İlanları

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’da geçim kaynağının büyük bir kısmı tarımdan sağlanır. Fındık başta olmak üzere mısır, fasulye, patates ve buğday yetiştiriciliğinin gelişmiş olduğu şehirde çok sayıda vasıfsız işçi, orman, ziraat ve endüstri mühendisi istihdam edilir. Bunun yanı sıra bölgede turistik amaçlı hizmet veren otellerde güvenlik görevlisinden aşçıya kadar farklı pozisyonlarda iş ilanları yayınlanır. Ayrıca özel okullar, hastaneler, fabrikalar, şirketler de farklı meslek kollarını bünyelerinde çalıştırır. Şehirde yer alan mağaza, market, restoran ve kafeler ise garson, komi ve satış elemanı başta olmak üzere farklı pozisyonlarda hem part time hem de tam zamanlı iş ilanları yayınlar. Kendinize uygun olan sektörü ve çalışma koşullarını belirleyerek Ordu’daki iş ilanlarını inceleyebilir, en uygun olan ilanlara tek tıkla başvuru yapabilirsiniz.

Ordu’da Öne Çıkan Sektörler ve İş İmkanları Nelerdir?

Ordu iş ilanları bayan ve bay seçenekleri özellikle tarım sektöründe karşınıza çıkar. Tarım sektöründe faaliyet gösteren fabrikalar; ziraat mühendisi, işçi, depo elemanı, güvenlik görevlisi gibi pozisyonlarında sayısız iş arayanı istihdam eder. Aynı zamanda Karadeniz’e kıyısı olan Ordu’da denizcilik sektöründen iş ilanları ile karşılaşmak da mümkündür. Bunun yanı sıra ormancılık ve arıcılık alanında gelişmiş olan şehirde; orman ve endüstri mühendisi pozisyonlarında iş bulmak mümkündür. Ayrıca sağlık ve eğitim sektöründe de tam zamanlı iş ilanları bulunur. Şehirde bulunan özel hastaneler, tıp merkezleri, özel okullar ve kurslar farklı pozisyonlar için çok sayıda iş ilanı yayınlar. Son olarak turistik açıdan gelişmiş olan bölgede; hizmet, satış, yeme-içme ve konaklama sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler de çok sayıda kişiyi istihdam eder.

Ordu İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Ordu’da gelişen tarım sektörüyle beraber fındık başta olmak üzere yem, soya yağı, çimento ve tuğla fabrikaları yer alır. Sanayi kuruluşları; güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, mühendis, yönetici, depo, üretim ve paketleme elemanı pozisyonları başta olmak üzere çok sayıda farklı iş kolu için iş ilanı yayınlar. Aynı zamanda bölgede yer alan tersane ve gemi atölyeleri lojistik uzmanlarından makine mühendisine ve operasyon müdürüne kadar çok sayıda Ordu iş ilanları yayınlanır.

Bunun yanı sıra Ordu’nun doğal güzelliği şehri turistik açıdan etkilendiğinden bölgede çok sayıda turist şirketi, otel ve restoran bulunur. Bundan dolayı temizlik elemanı, garson, komi, aşçı, kasiyer, gezi rehberi, şoför ve bulaşıkçı istihdam edilir. Kendiniz için en uygun olan pozisyonu seçerek Eleman.net üzerinden başvuruları yapabilirsiniz.

Ordu’da İş İlanlarında Aranan Pozisyonlar Nelerdir?

Yemyeşil ormanlara sahip olan Ordu’da ormancılık ve tarım sektörü gelişmiştir. Bundan bölgedeki fabrika ve şirketler orman, makine, ziraat ve endüstri mühendisi pozisyonlarında iş ilanları yayınlarlar. Aynı zamanda fabrikalarda üretime katkı sağlayacak, gelen malları taşıyacak, depoyu düzenleyecek vasıfsız işçiler de istihdam edilir. Bunun yanı sıra tekniker, usta, vardiya amiri, güvenlik elemanı gibi vasıflar için de iş ilanları mevcuttur.

Bölgedeki sağlık kuruluşları; hemşire, doktor, hasta danışmanı ve temizlik elemanı pozisyonları için Ordu iş ilanı bayan ve bay seçenekleri ile yayınlanır. Özel okullar ve kurumlarda eğitim danışmanı, müdür ve branş öğretmen olarak çalışma imkanları da bulunur. Bu iş olanakları genellikle tam zamanlı olarak yayınlansa da şehirde yer alan mağaza, market, kafe ve restoranlarda aşçı, komi, garson, kasiyer, reyon ve satış elemanı olarak hem part time hem de tam zamanlı iş ilanları bulabilmek mümkündür.

Ordu İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

Ordu iş ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle çalışmak istediğiniz pozisyonun gerekliliklerini yerine getirmiş olmalısınız. Örneğin; makine mühendisi olarak çalışmak için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak zorunludur. Aynı zamanda şoför olabilmek için esnek çalışma saatlerine uyum gösterilmesi gereklidir. Başvuru yapacağınız iş koluna uygun gereklilikler sağlandıktan sonra, Eleman.net üzerinden Ordu’daki kendinize uygun olan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Filtreleme sistemi sayesinde Ordu iş ilanları part time ya da tam zamanlı iş ilanlarına anında ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ilanlara başvuru yapmadan önce platform üzerinden profil oluşturarak, kişisel bilgilerin yer aldığı bir CV’nin yüklenmesi gereklidir. Bu CV sayesinde dilediğiniz ilana hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda iş alarmı sayesinde dilediğiniz bölgede ve sektörde yayınlanan iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

Ordu Sık Sorulan Sorular

Ordu Hizmet Sektöründeki İş İlanları Nelerdir?

Ordu’da hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde özellikle müşteri temsilcisi pozisyonunda iş ilanları yayınlanır. Almanca, İngilizce, Felemenkçe dillerine hakim olan kişiler Ordu’daki bu sektörlerde müşteri temsilcisi olarak kolaylıkla iş bulabilir.

Ordu Part Time İş İlanları Nelerdir?

Ordu’da hizmet, turizm ve mağazacılık sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerde hem bay hem de bayan seçenekleri ile part time iş ilanlarına ulaşmak mümkündür. Bu sektörlerde iş arayan kişiler part time komi, garson, kurye, kalfa, kat görevlisi, mutfak elemanı ve satış danışmanı olarak çalışabilir. Aynı zamanda tarım sektöründe özellikle hasat döneminde Ordu’da çok sayıda dönemsel iş ilanı da yayınlanır.

Ordu’daki Vasıfsız Eleman İş İlanları Nelerdir?

Ordu’da yer alan özellikle fabrikalar üretimde, depoda ya da paketleme alanında çalışması adına çok sayıda vasıfsız eleman istihdam eder. Bunun yanı sıra Ordu’daki tarım alanında hizmet sağlayan yerlerde tarla ile ilgilenmesi ve hasat yapması için vasıfsız eleman alanında iş ilanları yayınlar.

Gizle
Devamını Göster

Ordu İş İlanları

Ordu'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Ordu'da İş mi Arıyorsunuz?

Ordu'da İş Mi Lazım?

Ordu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak Ordu'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

Ordu'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz Ordu iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Mart 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "Ordu" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur