facebook

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Pozisyon
 (1 Seçim)
Sosyal Medya Uzmanı
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

Sosyal Medya Uzmanı iş ilanları

Sosyal Medya Uzmanı Arayanlar

Sosyal Medya Uzmanı iş ilanları ve eleman ilanları ile aradığın işi bul. Sosyal Medya Uzmanı iş ilanları seni bekliyor. İş ilanları Sosyal Medya Uzmanı iş fırsatları burada!

Sosyal Medya Uzmanı İş İlanları

Dijitalleşen dünyanın hızıyla birlikte gereksinim duyulan sosyal medya uzmanı iş ilanları, online mecraların yönetim, planlama, sunum, reklam, bilgi, iletişim alanlarında eleman istihdamını gerektirir. Stratejik tekniklere hakim olması beklenen uzmanların Koordineli çalışmaların bütününü gerektiren faaliyetler gerek eğitim gerekse bilgi, beceri ve yaratıcılık yönünden donanımlı çalışanlara duyulan ihtiyacı artırır. Yerel ve global şirketlerin bünyesinde pozisyon sahibi olanlar, online platformlarda, nitelikli çalışmalar yürütür. Aynı sosyal medya uzmanı iş ilanları, zamanda trendleri de sıkı bir şekilde takip eden kişileri bulmak için verilir.

Sosyal Medya Uzmanı İş İlanlarında aranılan Özellikler Nelerdir?

Sosyal medya uzmanı iş ilanları kapsamında eleman arayan birçok firma, yüksek öğretim şartı yerine deneyim unsurlarına önem verir. Ayrıca çalışanların performansı, deneyim düzeyi ve iş disiplini gibi konularda referans isteyen şirketler de vardır. Stratejik tekniklere hakim olması beklenen uzmanların hızlı karar alabilme potansiyeline sahip olması gerekir. Sosyal medya yönetimi sürecini disiplinli ve istikrarlı performans taktikleriyle gerçekleştirenler, evden sosyal medya yönetimi alanlarında kolay iş bulma ve yüksek kariyer yapma olanağına sahip olur. Online platformlar üzerinden geniş kullanıcı kitlelerine ulaşan markaların ve isimlerin bilinirliğini artırmak üzere yapılan çalışmaların tamamı Sosyal Medya Uzmanlığı kapsamına girer. Kararlı, sürdürülebilir ve istikrarlı uygulamalar gerektiren sektörde tecrübe ve donanım anlamında, kalifiye elemanlara ihtiyaç duyulur. Eleman.net'in sisteminden ulaşabileceğiniz evden sosyal medya ilanları sayesinde, konfor alanınızda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Tam zamanlı ya da freelance sosyal medya iş ilanı vererek, çalışma olanağı sağlayan firmalar, uzmanlık pozisyonlarına uygun iş fırsatları sunar. Ayrıca evden çalışma olarak nitelendirilen freelance iş pozisyonları hem ulaşım, yeme ve içme masraflarını minimum seviyeye çeken hem de işe gidiş geliş sürecinde yaşanan zaman kayıplarının önüne geçer. Akdeniz'in incisi ve turizmin merkezi konumunda yer alan Antalya'da ikamet edenler, Eleman.net platformunda sosyal medya iş ilanları Antalya aramasıyla eleman ilanı veren tüm şirketleri listeleyebilir.

Sosyal Medya Uzmanı Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

Sosyal medya iş ilanları aracılığıyla eleman arayan firmaların, tecrübe ve performans düzeyi yüksek olan uzman eleman istihdamı oldukça fazladır. Sosyal Medya Uzmanı küçük, orta ya da büyük ölçekli işletmelerin bünyesinde sıklıkla gereksinim duyulan bir pozisyondur. Bu sayede üretim ya da hizmet faaliyeti gösteren pek çok alanda, reklam ve pazarlama süreçleri etkili biçimde yönetilir. Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek olanlar hem global sektörde hem de yaşadığı şehirde veya farklı illerden verilen Sosyal medya uzmanı iş ilanları tercihinde bulunabilir. Çoklu faaliyetleri önceliklendirebilen sosyal medya uzmanı, ekip çalışmasına olan yatkınlıklarıyla da mükemmel performans sergiler. Gelişmiş internet portalları sayesinde online ortamda rahat çalışmayı arzu edenler, freelance sosyal medya iş ilanları başvurusu yaparak avantajlı çalışma ortamları yaratabilir. Ayrıca sosyal medya platformlarında yer alan rekabet piyasasını da yakından takip eden uzman personeller, istatistiksel rakip analizi araçlarını kullanarak elde ettiği tüm verileri sistematik şekilde raporlar. İş arayan uzmanları iş verenlerle buluşturan Eleman.net'in yenilikçi arayüzü yardımıyla tercihlerinizi karşılayan işletmelerin ilanlarını hızlıca sıralayabilirsiniz. Büyükşehir ve metropollerde oldukça aktif olan ajanslara ve firmalara erişmeyi isteyenler, sosyal medya iş ilanları İzmir, İstanbul, Bursa ve Ankara gibi şehirleri kolaylıkla listeleyebilir.

Sosyal Medya Uzmanı Maaşları

Sosyal Medya Uzmanı aranıyor ilanlarına başvuranların sıklıkla merak ettiği konulardan biri de sektörün maaş beklentilerini hangi skalada karşıladığı bilgisidir. Sosyal medya uzmanı iş ilanları kapsamında başvuru yapanların Google araçlarının kullanımına, yorumlanmasına ve değerlendirmesine maksimum düzeyde hakim olması beklenir. Rakip analiz metotlarının yanı sıra hedef kitle analizi, hesap moderasyonu ve post planlaması gibi hususlar da sosyal medya uzmanlığı alanına girer. İşe alımı yapılacak olan personellerin maaş oranları ise eğitim, deneyim, teknik donanım ve uygulama yeterliliği gibi kriterler çerçevesinde şekillenir. Freelance sosyal medya uzmanı aranıyor ilanları ile öngörülen maaşlar ile tam zamanlı iş olanakları arasında hiçbir fark yoktur. Freelance çalışma sistemini tercih ettiğiniz durumlarda da işçi ve işverenin karşılıklı koşullarına ve anlaşmalarına bağlı olarak birçok yasal haktan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda iş yerleri tarafından sunulan SGK, prim ve ekstra avantaj gibi olanakları değerlendirmeniz mümkündür.

Şirketlerin insan gücü istihdam prosedürlerine ve pozisyonlara ayırdıkları kaynaklara göre belirledikleri maliyet politikaları değişkenlik göstermekle birlikte sosyal medya uzmanı maaş skalası şu şekildedir:

  • En düşük: 11.250 TL
  • Ortalama: 14.000 TL
  • En yüksek: 27.400 TL

Eleman.net'ten inceleyebileceğiniz sosyal medya uzmanı iş ilanları sayesinde alanınıza, yeterliliklerinize ve beklentilerinize uygun olduğunu düşündüğünüz şirketlere başvurabilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Eleman.net sitesi tarafından yayınlanan sosyal medya uzmanlığı iş ilanları başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Sisteme üyelik kaydınız bulunmuyor ise hemen üyelik kaydını yapabilir, hızlıca aktivasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz prestijli şirketlere ve seçkin ajanslara göndermek üzere önceden hazırladığınız CV dokümanını kullanabilirsiniz. Güncel bir CV hazırlama ihtiyacı duyanlar hızlı özgeçmiş oluşturma seçeneğinden yararlanarak pratik adımlar eşliğinde yeni portfolyosunu hazırlayabilir. İkamet bölgesine yakın ya da ulaşım olanaklarına elverişli firmaların sosyal medya uzmanı iş ilanları için filtreleme alanından şehir tercihi yapılır.

Aynı yöntemle pozisyon, bölüm ve çalışmak istediğiniz sektör seçimlerini de hızlıca gerçekleştirme imkanınız mevcuttur. Sosyal medya iş ilanları Ankara ve çevresinde kriterlerinize uygun iş olanaklarına erişmek üzere cinsiyet ve çalışma şekli özellikleri de kolayca filtrelenebilir. Ayrıca İstanbul, Antalya, Çanakkale ve Eskişehir sosyal medya uzmanı iş ilanları arasından özel durumunuza yönelik iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Eleman.net üzerinden sosyal medya uzmanı ilanı seçeneklerini tüm detaylarıyla görebilir, çalışma koşullarınıza ve bütçe beklentilerinize hitap eden işlere hızlıca başvurabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster
Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Sosyal medya uzmanı marka bilinirliğini artırmak, pazarlama stratejilerini geliştirmek, dönüşüm oranını ve trafiği yükseltmek için sosyal medya stratejilerini planlayan kişidir. Bu alanda çalışanlar, Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter da dahil olmak üzere tüm sosyal medya kanallarını yakından tanır ve görevli olduğu markanın içeriklerini hedef kitleye uygun olacak şekilde bu kanallarda yayınlar.Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar?Sosyal medya uzmanının en temel görevi etkileşimi artıran içerikleri... Devamını Göster

Sosyal Medya Uzmanı Nedir, Nasıl Olunur?
Sosyal Medya Uzmanı Maaşları

İş İlanları

Yeni iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

Aradığınız "Sosyal Medya Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur